Acil kızlar help me 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervo58 tarafından oluşturulan Acil kızlar help me 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kızlar help me 😢
Konbuyu başlatan Mervo58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervo58

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık olduk iki tane erken doğumum ve şeker hastasıyım düşük tehlikem var her zaman 🤦🏻‍♀️ama ben durmadım bugün iş yaptım çünkü kaynanam yapmıyor çamaşır serdim kaldırdım karnım patliycak gibi bebek çok hareketli sırtım belim kasığım ağrıyor 😭sizce doğum başlıyor mu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
32 haftalık olduk iki tane erken doğumum ve şeker hastasıyım düşük tehlikem var her zaman 🤦🏻‍♀️ama ben durmadım bugün iş yaptım çünkü kaynanam yapmıyor çamaşır serdim kaldırdım karnım patliycak gibi bebek çok hareketli sırtım belim kasığım ağrıyor 😭sizce doğum başlıyor mu
Dinlenmeyle geçmiyor mu canım

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle idim erken doğum riski oluştu yatış verdi ne yemek ne iş sadece tuvalet için dedi bol bol sol tarafına yat su iç

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenmen lazım canım bu haftalarda bel ağrısı da çok oluyormuş bırak işini gücünü o yapmazsa sende yapma canından önemli değil gerçekten değmez

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Soda içtim koltukta oturuyorum biraz iyi geldi ama çok hareketliyiz ara ara ağrı giriyor yarın kontrolüm var inşallah bı sorun çıkmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar