Sorum var Acil kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Acil kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 4 aylıkken bende hamile kaldım Allah'a şükür şuan hiçbir sorun yok do
Korunmadin mı canım kızım iki aylık iki yıl düşünmüyorum sütünü içsin doya doya
Cnm benim oğlum sütümü içmedi gogusumu tutmadı 1 ay falan tutu sonra tutmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korunmadin mı canım kızım iki aylık iki yıl düşünmüyorum sütünü içsin doya doya
Korunduk ama hamile kaldım galiba tecrübesiz bir koruma.oldu ondan hamile kaldim

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 4 aylıkken bende hamile kaldım Allah'a şükür şuan hiçbir sorun yok do

Cnm benim oğlum sütümü içmedi gogusumu tutmadı 1 ay falan tutu sonra tutmadı

Korunduk ama hamile kaldım galiba tecrübesiz bir koruma.oldu ondan hamile kaldim
Ayy canım ya kıyamam hayırlısı bu inşallah tek sancıda Kurtul inşallah

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm ilk gebeligim çok sanciliydi ebe beni doğuma yolamadi formu doldurması 3 defa gitim yatisimi yapmadı dedi doğumuna var ben dedi aha şurada dogururum başını belaya sokarım dedi tekrar baktı açılman var dedi yarışı yaptı doktor suyumu patlati yarım saate dogurdum

Cnm risklimi oğlum 4 ayliken hamile kaldım doğum risklimi olacak

Cnm risklimi oğlum 4 ayliken hamile kaldım doğum risklimi olacak

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm ilk gebeligim çok sanciliydi ebe beni doğuma yolamadi formu doldurması 3 defa gitim yatisimi yapmadı dedi doğumuna var ben dedi aha şurada dogururum başını belaya sokarım dedi tekrar baktı açılman var dedi yarışı yaptı doktor suyumu patlati yarım saate dogurdum
Maşallah yarım saat çok iyi 😘 ikinci doğumun daha kolay olur inşallah ilk doğum zor olurmuş

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah yarım saat çok iyi 😘 ikinci doğumun daha kolay olur inşallah ilk doğum zor olurmuş
Sağol cnm🤗😘ama çok işkence çektim evde hepsini cektim

Bana suni sancida verdi o kadar halsiz kalmistim sancı çeke çeke akşam dokuzda çektim öğlen 7 de dogurdum

Bana suni sancida verdi o kadar halsiz kalmistim sancı çeke çeke akşam dokuzda çektim öğlen 7 de dogurdum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Sağol cnm🤗😘ama çok işkence çektim evde hepsini cektim
Sorma kız ben de iki buçuk saatte doğurmustum çok şükür sancılarım ve bebeğimin kalp atışları son ana kadar düzenliydi sağolsun ebem de insaflı biriydi ben onu dinledim o bana yardımcı oldu doğurdum öyle o an bebeği düşündüğünde mi bilmem ama rahat oluyorsun bi tık ama doğumdan sonra işkence gibiydi günlerim çok şükür geçti ama

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım bugün oğlumu görmeye gittik 21 haftalık hamileyim kızım 8 aylık ancak doktorumuz çok yadirgadi bu başka bir doktordu artık sabit bir dokotr buldum ona gidecem bu gittimiz doğuma 14,25 arası istiyo çok yani bnm gitcem yer 8.500 TL doğum işte diyo daha kızın 8 aylık günün geçmese idi alirdik bunu diyen bir cani doktor kızlar vicdansız erkek yani diyen kisi esimin önü şira zaten o yeni yeni kabullendi yok doğumda bana sikintiymis riskli imiş öle diyo ama aralarında bir yaş olcak nerde ise sizce neyi riskli doğum yapanlar çok sıkıntı yaşadınız mı benim gibi olanlar yazabilir mi moralim 0 eşim oğluma bile bakmadı bana söylendi catti durdu devlette doğur dedi ama ben özelde doguracam o anlastim doktorla 8.500 çok üzgünüm kızlar ama evlatlarım için güçlü duruyorum sağ salim çıkarız insallh bnide korkuttu eşimle aramida bozdu kızım deyip duruyo oglumu sevmiyo bile o kdr isteksiz ki bu beni çok üzüyor ama Allah'a haval ediyorum onu hakkimi helal etmiyorum herşeyi kadınlar çekiyor erkeğe göre ne var sanki illa ağrım olacak ama doğumda çok kanama sıkıntı geçirebilir miyim kızlar bilginiz var mı
Canım ben devlette doğum yaptım köpek gibilerdi İlk doğumundu çok sıkıntılı geçti doktorlar hayvan gibiydi Allah a havale ediyorum bence özel en iyisi yengem de bir yıl araya 3 çocuk doğurdu sıkıntı yaşamadı

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Sorma kız ben de iki buçuk saatte doğurmustum çok şükür sancılarım ve bebeğimin kalp atışları son ana kadar düzenliydi sağolsun ebem de insaflı biriydi ben onu dinledim o bana yardımcı oldu doğurdum öyle o an bebeği düşündüğünde mi bilmem ama rahat oluyorsun bi tık ama doğumdan sonra işkence gibiydi günlerim çok şükür geçti ama
Aynen cnm Allah hamile olanlara yardımcı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar