Acil lütfen bilen yanitlayabilirmi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hobikahvesi tarafından oluşturulan Acil lütfen bilen yanitlayabilirmi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 995 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil lütfen bilen yanitlayabilirmi ?
Konbuyu başlatan Hobikahvesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam Arkadaşlar benim bebeğim 2 buçuk aylık oldu bu sabah belim tutuldu kas gefsetici ağrı kesici iğne yaptırdım acaba süte gecermi emzirmekte terettut ediyorum
Kuzum keşke bir doktora danışarak yapsaydın ben emziren bir anneyim deseydin
Bence sen ne olur ne olmaz göğsündeki sütleri boşalt tamamen boşalana kadar yeni süt gelsin öyle emzir bebeği

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor söyledin mi emzirdigini bu gece mama ver istersen
Doktor da eczacida emzirsin demiş aslında oğlum hemşire o yaptı iğnemi bebeğimi kucaklayamiyordum nefes almak bile acı veriyordu yoksa yaparmiyim hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum keşke bir doktora danışarak yapsaydın ben emziren bir anneyim deseydin
Bence sen ne olur ne olmaz göğsündeki sütleri boşalt tamamen boşalana kadar yeni süt gelsin öyle emzir bebeği
Söyledim emzirsin demiş eczacida doktor da bu bebeğime bakacak kimse yok kucaklayamadigimdan mecburen yaptırdım

N

Nıcu nurse

Guest
Selam Arkadaşlar benim bebeğim 2 buçuk aylık oldu bu sabah belim tutuldu kas gefsetici ağrı kesici iğne yaptırdım acaba süte gecermi emzirmekte terettut ediyorum
Ben sağlıkçı olarak emzirebilirsin diyorum doğum sonrasındada bir çok anneye aynı iğneyi vuruyoruz hiç bir sorun olmuyor gönlün rahat olsun 1tek ağrı kesici kas gevşeti (ki dikloron muscoril dir) yapılan sıkıntı olmaz

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.