Sorum var Acil nişan geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Acil nişan geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil nişan geldi
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Qizlar sabahın 5 bucuk burda nişanmi nemi ilk defa görüyorum akinti ile beraber qirmizi qan geldi nişandan kac saat sonra sanci doğum başlar böyle olan varmi beni bilgilendirin lütfen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Qizlar sabahın 5 bucuk burda nişanmi nemi ilk defa görüyorum akinti ile beraber qirmizi qan geldi nişandan kac saat sonra sanci doğum başlar böyle olan varmi beni bilgilendirin lütfen
Nişan canım nişandan hemen sonra doğum sa başlayabilir bir kaç gün sonrada bu belli olmaz ama şuan bebek enfeksiyona açık durumda doktora gitmeni öneririm canım.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bazıların ki hemen başlıyor bazıların ki bir kaç gün sonra sancın olursa veya suyun gelirse git doktora canm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Bazıların ki hemen başlıyor bazıların ki bir kaç gün sonra sancın olursa veya suyun gelirse git doktora canm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
İnşallah canm benim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nişan canım nişandan hemen sonra doğum sa başlayabilir bir kaç gün sonrada bu belli olmaz ama şuan bebek enfeksiyona açık durumda doktora gitmeni öneririm canım.
Nasil yani canm enfeksiyona acik durumunda dün gitdim cok iyi dedi doktor nişan gelmesi korkukumu yani anlamadim

Baran

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benım de nişan gelmişti be aynı gün doğum yapmıştım nişan geldikten sonra sancılarım başlamişti 5 dkda bir girip çıkıyor du tabi herkeste aynı olmuyor

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benım de nişan gelmişti be aynı gün doğum yapmıştım nişan geldikten sonra sancılarım başlamişti 5 dkda bir girip çıkıyor du tabi herkeste aynı olmuyor
İnşallah banada sanci geilrde doğurub qurtarsam 🤭

Ayy çox şükür sevindim az qalıb gəlir deməkdi diqqətdi ol birdə gördün axşama kimi sancında oldu🙏🙏🙏
Ay baci inşallah 🤲 isdeyirem olsun usaq doğub gelib evimde oturum Rusiyada oluram deye dil birazda insani koruqdurur bezmişəm balinsa gezmekden 🥴😩

Ayy çox şükür sevindim az qalıb gəlir deməkdi diqqətdi ol birdə gördün axşama kimi sancında oldu🙏🙏🙏
Ay baci inşallah 🤲 isdeyirem olsun usaq doğub gelib evimde oturum Rusiyada oluram deye dil birazda insani koruqdurur bezmişəm balinsa gezmekden 🥴😩
Artıq doğumun başlayır sağ salamat al qucağına balanı bizi xəbərdar et
İnşallah baci yazacam post acibki doğurdum,,,🥰

Baran

Kayıtlı Üye
rank
Sancı da gelir darısı bana inşalah bende 38+1 oldum sağlıcakla kucağımıza allalım inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canm benim 🤗

Nasil yani canm enfeksiyona acik durumunda dün gitdim cok iyi dedi doktor nişan gelmesi korkukumu yani anlamadim
Korkma sadece rahim ağzında ki tıpa düştüğü için enfeksiyona yakalanma riskin daha yüksek oluyor canım. Doktorum bana sürekli nişan gelir gelmez gel bebek enfeksiyona açık hale geliyor çok dikkat et derdi bende sana söylüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.