Sorum var Acil nolur yardm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Acil nolur yardm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 955 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil nolur yardm
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar benm kızıma hep hasta diyorlar bu doktorlar kalbi troid size bir sorum olacak yeni doğan bebek hızlımı nefes alır ya bnm Kızımn karnı hızlı inip çıkıyor çok korkuyorum sizinki de öylemi ya nolur yardmcı olun
Kuzum bebeklerin bronşlarının çok küçük olması nedeni ile biriken balgam benzeri sıvılar bebeğin nefes almada zorlanmasına sebep olur

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benm kızıma hep hasta diyorlar bu doktorlar kalbi troid size bir sorum olacak yeni doğan bebek hızlımı nefes alır ya bnm Kızımn karnı hızlı inip çıkıyor çok korkuyorum sizinki de öylemi ya nolur yardmcı olun
Benim bebegimde hızlı nefes alıp veriyor çok şükür hiç bir sorun yok canım bebekelr genelde hızlı nefes aldikalrinicin karınları inip çıkar

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımın da hızlı nefes alıyor ama sıkıntı yapılcak birşey değil.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda bronşit var hasta olunca direk oluyor ve hızlı nefes alıp vermeye çalışıyor bende korkuyorum ama işte havayla balgam sökücü ve antibiyotikle geçiyor yavaş yavaş 🥲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar