Acil yardım eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde cınar Asaf ın annesi tarafından oluşturulan Acil yardım eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardım eder misiniz
Konbuyu başlatan cınar Asaf ın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bu arada hosgeldin bacim. Eger alerjenik birsey yedirmedigine eminsen isilik olma ihtimali yuksek. Ilık bir dus aldirip ustunu bir kat inceltebilirsin. İsilik biliyorsun ki cok sicak ortamlarda cocuk fazla terledigi icin kizarikliklar oluyor. Fazla su kaybi oldugu icin de sık sık su icir cocuguna. Kizarik olan bolgeleri serin tutmaya gayret et. Azalma gostermezse bir doktora gorunsen daha iyi olur elbette

cınar Asaf ın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kac aylik cocugun?

Bu arada hosgeldin bacim. Eger alerjenik birsey yedirmedigine eminsen isilik olma ihtimali yuksek. Ilık bir dus aldirip ustunu bir kat inceltebilirsin. İsilik biliyorsun ki cok sicak ortamlarda cocuk fazla terledigi icin kizarikliklar oluyor. Fazla su kaybi oldugu icin de sık sık su icir cocuguna. Kizarik olan bolgeleri serin tutmaya gayret et. Azalma gostermezse bir doktora gorunsen daha iyi olur elbette
Teşekkür ederim cnm her zmn ki yedirdiğim şeyler dün araba da çok terlemişti Tarsus gibi sıcak yer de olunca da terlememek imkansız zaten korktum bir an duş aldırdım jel sürdüm inşallah geçer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada benim daha önce Fatma51 die hesabım vardı giremiyorum tekrardan bu hesabı açmak zorunda kaldım 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada benim daha önce Fatma51 die hesabım vardı giremiyorum tekrardan bu hesabı açmak zorunda kaldım 🤣

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim cnm her zmn ki yedirdiğim şeyler dün araba da çok terlemişti Tarsus gibi sıcak yer de olunca da terlememek imkansız zaten korktum bir an duş aldırdım jel sürdüm inşallah geçer
Penye kiyafetler giydirmeye ozen goster ki teri ceksin. Cok terleyen bir cocuk ise sirtina ve gogsune penye bezler koyabilirsin terledikce değiştirirsin. İsilikte ozellikle terleme durumuna dikkat etmen daha iyi olacaktir. Uzeri terli kalmasin. İnsallah biran evvel gecer. Gecmis olsun bacim 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba çınarın sabah kalktığımız da göğsün de ve sırtında kabarcıklar oluşmuş başka bir yerin de hiç yok isilik olabilir mi sizce ne yapmam gerekiyor
Çok sıcakladı ise ondan olmuştur canım çünkü alerji olsa belirli bir yerde çıkmaz her yere yayılır sen ılık bir duş aldır miniğe ve ince giydir üstünü sorunmaz. Buna rağmen hala geçmezsw doktora götürmende fayda var

Tüm sayfalar yüklendi.