Sorum var Acil yardım edermisiniz

• Konbuyu başlatan Tuğçe.r
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçe.r tarafından oluşturulan Acil yardım edermisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 367 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardım edermisiniz
Konbuyu başlatan Tuğçe.r
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
2 gün önce yatarken çok üşüttüm bide soğuk su içtim boğazlarım çok acımıya başladı doktorumadanıştım kulak burun boğaza randevu al dedi yane yapabilirim acaba ateşimde çıkıyor
Sabah akşam dönüşümü nane limon, ballı süt içmennş tavsiye ederim her sabah aç karna 1 kaşık pekmez.. ve gün içinde sade sodsya limon koyup içmenş tavsiye ederim ben covittim bunlarla daha hafif geçti ve hemen atlattım. Aynı şikayetler bende de vardı canım şükür geçti

Raziye.

Kayıtlı Üye
rank
Sabah akşam dönüşümü nane limon, ballı süt içmennş tavsiye ederim her sabah aç karna 1 kaşık pekmez.. ve gün içinde sade sodsya limon koyup içmenş tavsiye ederim ben covittim bunlarla daha hafif geçti ve hemen atlattım. Aynı şikayetler bende de vardı canım şükür geçti
Nane çayı hamilelikte onerilmiyor diye biliyorum mutlaka Dr sorun bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nane çayı hamilelikte onerilmiyor diye biliyorum mutlaka Dr sorun bence
Ben gebeliğimde çok içtim kuuzm Allah'a şükür bir sılıntı olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikte nane limon mide bulantısına oldukça iyi gelir. Nane limon aynı zamanda gebelik sırasında karşılaşılan migren, gaz ve ödem gibi sorunlara da iyi gelir. Limon, içindeki vitaminler ile soğuk algınlığına da iyi gelir. Aynı zamanda içindeki potasyum ve kalsiyum ile bebeğin gelişimine de olumlu katkıları vardır.

Raziye.

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebeliğimde çok içtim kuuzm Allah'a şükür bir sılıntı olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikte nane limon mide bulantısına oldukça iyi gelir. Nane limon aynı zamanda gebelik sırasında karşılaşılan migren, gaz ve ödem gibi sorunlara da iyi gelir. Limon, içindeki vitaminler ile soğuk algınlığına da iyi gelir. Aynı zamanda içindeki potasyum ve kalsiyum ile bebeğin gelişimine de olumlu katkıları vardır.
Bana Dr bi müddet içme demişti ben çayı bırak nane bile yemiyorum hiç tabi ben abarttım biraz ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar