Sorum var Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylül21 tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 585 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan Eylül21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Eylül21

Kayıtlı Üye
rank
Şiddeti ve sıklığı artmadigi sürece normal kuzum
InsAllah artmaz tesekkur ederim💋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 6 gun kala test yapmişdim 2 ci cizki silikdi😊
InwAllah❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 6 gun kala test yapmişdim 2 ci cizki silikdi😊
InwAllah🤲🏻💋

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün test yaptım 2çizgi çıktı adetime 6gün var sizce hamilemiyim?karnımın bazı bölgelerinde değişik agrılar var korkuyorum sancı gibide oluyor bazen,böyle olan oldumu hiç,ne yapmam lazım?
Bende çubuk testler var ya onlardan alıp yapmıştım dün adetime 8 gün var tek çizgi çıktı gebelik yok galiba demekki olsaydı sizler gibi çift çizgi olurdu

Eylül21

Kayıtlı Üye
rank
Bende çubuk testler var ya onlardan alıp yapmıştım dün adetime 8 gün var tek çizgi çıktı gebelik yok galiba demekki olsaydı sizler gibi çift çizgi olurdu
3gun once yapdim golgelenme oldu goremedim dun yapdigimda kizartili cikdi insAllah sizdede cikar,ancak benim hamile olmam aklimdan kecmiyordu mide bulantisi basdonmem oldu onun icin test yapdim cikti testde,3aylik evliyim 1ci hamileliyimi dugunden 15gun sonra ogrendim bilmiyordum cunki hamile kaldigimi yeni qaldiginda iliski olmazmis yakinlawmadan sonra kanamam basladi bebegimi dusurmusum cabuk test aldik 2cizgi cikdi ama aksami yeniden test yaptik hic birsey yoktu

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
3gun once yapdim golgelenme oldu goremedim dun yapdigimda kizartili cikdi insAllah sizdede cikar,ancak benim hamile olmam aklimdan kecmiyordu mide bulantisi basdonmem oldu onun icin test yapdim cikti testde,3aylik evliyim 1ci hamileliyimi dugunden 15gun sonra ogrendim bilmiyordum cunki hamile kaldigimi yeni qaldiginda iliski olmazmis yakinlawmadan sonra kanamam basladi bebegimi dusurmusum cabuk test aldik 2cizgi cikdi ama aksami yeniden test yaptik hic birsey yoktu
Çok geçmiş olsun Rabbim size de hayırlısıni nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar