Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru karakaya tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 474 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan Ebru karakaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Japon çiçeğim

Ebru karakaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+4 günlüğüm su an bugun eşimle birlikte olduk ama sonrasında alt tarafımda felaket bı agrı hissediyorum ve belimde de ara ara agrı oluyor sankı adet oluyorum gıbı ama suyum falan gelmedi doğum başlamış olabilir mi

Yıldızhan jiyan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+4 günlüğüm su an bugun eşimle birlikte olduk ama sonrasında alt tarafımda felaket bı agrı hissediyorum ve belimde de ara ara agrı oluyor sankı adet oluyorum gıbı ama suyum falan gelmedi doğum başlamış olabilir mi
Canım çok riskli ama acile git bence kasılmalar artar 32 haftadan sonra ilişki yasak çok riskli kasılmaya sebep olur buda erken doğum olur

J

Japon çiçeğim

Guest
Kadınlara çok üzülüyorum ayı erkeklerin her istediğini yap acıyı sen çek genel yazıyorum canım üstüne alma sakın dinlen eşine de hissettir ne kadar acı ağrı çektiğini inşallah bı şey olmaz senin ve bebek için

Tüm sayfalar yüklendi.