Acilen cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Acilen cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,378 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acilen cevap
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin bir yeri agrisa nasıl anlariz
Kuzum sebepsiz ve şiddetli ağlama ve ağrıyan kulağına dokundurmama ve o kulağın üzerine doğru yatma sürekli kulağını çekiştirme ayakları ile sağa sola tekme atma gibi hareketlerden ağrısının olduğu anlaşılabilir

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum doktoruna hametan yazdır o çok işe yarıyor pudrayı pek tavsiye etmiyorlar

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kızım çok çiş yapıyor bende cildi taze diye pişik kiremi yerine pudra kullanıyorum ıslak mendil olarakta yüzde yüz su ile yapılan huggies kullanıyorum ama kızımın poposu kızarıyor huzursuz ne yapabilirim önerilerinizi brkliyorum
Canım benim kızım da aynıydı çok şey yaptım geçmedi ama en son sudocrem kullandim daha iyi oldu inşallah düzelir

Kamila

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kızım çok çiş yapıyor bende cildi taze diye pişik kiremi yerine pudra kullanıyorum ıslak mendil olarakta yüzde yüz su ile yapılan huggies kullanıyorum ama kızımın poposu kızarıyor huzursuz ne yapabilirim önerilerinizi brkliyorum
Левимакол alipda sur o həmən geciriyo

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şu an bizde aynı durumdayız iki hafta oldu bepanthol kullanıyorum ama bi sönüyo bi kızarıyor ama şimdi biraz daha iyi farklı bi oişik kremi almayı düşünüyorum sudocremi çok duyuyorum bide hemetan mı hametol mü ne ona bakacam mustelada olabilir 🤦🏻‍♀️🤔 bende bi köşede bekliyim yorumları
Sudokremin hafif sıvı olanı aldım oburu biraz katı temizlerken zor oluyor

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten bu ikisi çok işe yariyor bende kızıma çok kullandım
Şu an bizde aynı durumdayız iki hafta oldu bepanthol kullanıyorum ama bi sönüyo bi kızarıyor ama şimdi biraz daha iyi farklı bi oişik kremi almayı düşünüyorum sudocremi çok duyuyorum bide hemetan mı hametol mü ne ona bakacam mustelada olabilir 🤦🏻‍♀️🤔 bende bi köşede bekliyim yorumları
Cnm hametani tek kullanma trosyd karistir ikisini bir sür daha etkili oluyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sudokremin hafif sıvı olanı aldım oburu biraz katı temizlerken zor oluyor
İki çeşit mi varmış Peki faydası oluyormu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm hametani tek kullanma trosyd karistir ikisini bir sür daha etkili oluyor
Tamm canım sağol alırsam ikisini alayım ama hala kararsızım bepanthol kullanıyorum ama ne biliyim faydası mı olmuyor anlamadımki yarısı bitti iki haftadır kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar