Acill biyodinitaz ne yaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Acill biyodinitaz ne yaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,391 kez görüntülenmiş, 154 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill biyodinitaz ne yaa
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ssagol cnm bnm inşallah salı günü bir sıkıntı da çıkmaz da her şey yolunda olur tek duam o gerçekten bugünkü kontrol de gelişimi iyi çıktı şükürler olsun ona sevindim mutlu oldum vAlla ya

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah kız ben çok duygusalm bugün ne gözyaşı döktüm hıçkıra hıçkıra ağladım üzüldüm çünkü 🥺🥺
İnşallah kuzum salı günü de hayırlı haberlerini bekliyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben netten de baktım da Emine da sağolsn yrdimci oldu içim rahatladı gerçekten

Sağolasın Allah razı olsun cnm gittim geldik gelişimi iyi şükürler olsun ki Rabbime doktora sordum ilgi alamiz dgl bilgimiz yok dedi 😱 emine sagolsun yardımcı oldu sizde sağolun 💞😍

Sağolasın Allah razı olsun cnm gittim geldik gelişimi iyi şükürler olsun ki Rabbime doktora sordum ilgi alamiz dgl bilgimiz yok dedi 😱 emine sagolsun yardımcı oldu sizde sağolun 💞😍

💞💞

💞💞
Oh iyi olmuş Bak sıkma canını sen tamam mı Emine de aydınlatma seni zaten senin şu an yapman gereken bol bol prensese bakıp onunla ilgilenmen yoksa sütüm kesilir bak Dikkat et

Aynen bize habersiz bırakma olur mu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oh iyi olmuş Bak sıkma canını sen tamam mı Emine de aydınlatma seni zaten senin şu an yapman gereken bol bol prensese bakıp onunla ilgilenmen yoksa sütüm kesilir bak Dikkat et

Aynen bize habersiz bırakma olur mu
Onunla ilgileniyorum sarılıyorum kokluyorum yıllar sonra çok güzel oldu ve öbür bebeğimi de hiç 6 gün boyunca kucağıma alamadım emziremedim çok üzüldüm gerçekten bunu da çok seviyorum evlat sevilir tabiki ama daha değişik bilmm anlatabildm mi ki acaba oğlumu da kızımı da sağ salim büyütürm inşallah 💕 evet emine den de sizden de Allah razı olsun inşallah salı gidince de ve sonuçlar çıkınca temiz olur

Kiyamam kuzum benim yaaa üzülme birtanem üzülme 🙏🙏🤲🤲🤲
Teşekkür ederim çok sağol canım benim yaa

Canım ya benim herşey güzel olacak tamamı dualrim.siznle.ozlemim içini ferah tut
Teşekkür ederim canım arkadaşım inşallah ya sabah kadın beni çok korkuttu ya buarada bnmde duam hep sizinle

Canım ya benim herşey güzel olacak tamamı dualrim.siznle.ozlemim içini ferah tut
Teşekkür ederim canım arkadaşım inşallah ya sabah kadın beni çok korkuttu ya buarada bnmde duam hep sizinle
İnşallah canım benim inşallah ya tek temennim o

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Onunla ilgileniyorum sarılıyorum kokluyorum yıllar sonra çok güzel oldu ve öbür bebeğimi de hiç 6 gün boyunca kucağıma alamadım emziremedim çok üzüldüm gerçekten bunu da çok seviyorum evlat sevilir tabiki ama daha değişik bilmm anlatabildm mi ki acaba oğlumu da kızımı da sağ salim büyütürm inşallah 💕 evet emine den de sizden de Allah razı olsun inşallah salı gidince de ve sonuçlar çıkınca temiz olur

İnşallah canım benim inşallah ya tek temennim o
Canımsın ya anlayabiliyorum seni çok iyi anlayabiliyorum inan bana her şeye çok güzel olacak

Tüm sayfalar yüklendi.