Sorum var Acill tükendim artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Acill tükendim artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill tükendim artik
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
3 aylık bebgimin gaz sancısı var hastaneye götürdüm doktor bir sürü ilaç verdi fitil şurup krem bunlarin hiç biri fayda etmiyor sanırım günlerdir UykusuluktN yürüyen cesed gibiyim sürekli ağlıyor asla susmuyor bakıma mutac 3 yaşında bı oglum daha var 😣😖
Oo işin çok zor çok geçmiş olsun ya canım kiraz sapı kemeri mi ne var internette herkes iyi faln diyor gaz için oda bir baksana sende rezene kimyon çayı iç cnm bol bol yemeklerine de kimyon at yediklerine dikkat et gaz yapacak şeyler çok mu tüketiyorsun ? Biraz onlara dikkat et 4 5 ayda haz sorunu bitiyor

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Oo işin çok zor çok geçmiş olsun ya canım kiraz sapı kemeri mi ne var internette herkes iyi faln diyor gaz için oda bir baksana sende rezene kimyon çayı iç cnm bol bol yemeklerine de kimyon at yediklerine dikkat et gaz yapacak şeyler çok mu tüketiyorsun ? Biraz onlara dikkat et 4 5 ayda haz sorunu bitiyor
Cnm bn emzirmiyorum mama veriyorum

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebgimin gaz sancısı var hastaneye götürdüm doktor bir sürü ilaç verdi fitil şurup krem bunlarin hiç biri fayda etmiyor sanırım günlerdir UykusuluktN yürüyen cesed gibiyim sürekli ağlıyor asla susmuyor bakıma mutac 3 yaşında bı oglum daha var 😣😖
Mamadanda ola bilir belki düşmüyor
Mama vermeden önce yüzüstü koyun sırtına masaj yapın şüyüd suyu səhv etmiremse türkçe rezene onu kaynatıb suyunu verin hiç birşey fayda etmiyorsa mamasını deyişin omdandır

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Aptamil mama mı veriyorsun aptamil gaz yapıyor diyorlar sma iyi diyorlar geçmiş olsun canım gaz problemi zor valla geçince bebekte rahatlıyor anne de

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Mamasından o zaman canım deyiştirmeyi dene belkide bebeyin için uygun mama deyil o yüzden qaz yapıyo
Apatamil kullanıyordum 3 gündür hip kullanmaya başladım daha öncesinden sma da denedim en iyisi gaz yapmaya hip dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aptamil mama mı veriyorsun aptamil gaz yapıyor diyorlar sma iyi diyorlar geçmiş olsun canım gaz problemi zor valla geçince bebekte rahatlıyor anne de
İkisininde verdim cnm şuan 3 gündür hip kullanıyorum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet kuzum Aptamil çok gaz yapıyor
Bence bu bebekten bebeğe değişiyoe bendw kayray 3 gündür veriyorum sadece gece zaten tek gece emmek istiyor mama resmen kurtarıcım oldu. Gece 200ml veriyorum ama verirken en önemlisi biberonun ucunda hava kalmaması oda çok gaz yapıypr. Kayra aptamil almasına rağmen kabız yada gazı yok asla . Sabaha kadar kesintisiz uyuyor 😂😂. Sanırım sütüm artık yetmiyprmuş sütümü verdiğim günlwr sabaha kadar 10 kez yyanıyordu acıktığı için mama kurtarıcım oldu asla uyanmıyor acıkmadığı için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar