Sorum var Acill tükendim artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Acill tükendim artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill tükendim artik
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence bu bebekten bebeğe değişiyoe bendw kayray 3 gündür veriyorum sadece gece zaten tek gece emmek istiyor mama resmen kurtarıcım oldu. Gece 200ml veriyorum ama verirken en önemlisi biberonun ucunda hava kalmaması oda çok gaz yapıypr. Kayra aptamil almasına rağmen kabız yada gazı yok asla . Sabaha kadar kesintisiz uyuyor 😂😂. Sanırım sütüm artık yetmiyprmuş sütümü verdiğim günlwr sabaha kadar 10 kez yyanıyordu acıktığı için mama kurtarıcım oldu asla uyanmıyor acıkmadığı için
Oyyyy maşallah pasama benim yarasın şifa olsun Ayşem bize çok gaz bide kabız yapmıştı bende değiştirdim tekrar şuan daha iyi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyyyy maşallah pasama benim yarasın şifa olsun Ayşem bize çok gaz bide kabız yapmıştı bende değiştirdim tekrar şuan daha iyi
Şükür canım belki de kayra günde sadece bir kere içtiği için birde ben suyunu miktara göre fazla koyuyorum belki de ondan kabızlık yapmıyor

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Belkide kuzum Bebelac Gold kullanıyorum çok memnunum kabız vs gaz yapmadı hic
Kız aşırı mutluyum kayrayı biliyorsun asla biberon tutmuyordu ben bir kaç gündür ona emzirirken göğüsümü azıcık kenara çekip göğüs ucumle beraber biberonu veriyordum alışsın biberona diye süt çok geliyor diye bırakıyordu biberondan az önce uyutmak için yine mama yaptım ona ilk emzirdim azıcık. Sonra uyudu diye biberonu verdim göğüsümle beraber 😂 gözünü açtı uyumamış neyse emiyoe baktım göğüs ucumu çektim komple biberon biraz ağzından çıkardı givi oldu bende o attı sandım göğüs ucunu verdim ağzından geri çıkarıp mamma diye biberonu istedi onu emerek uyudu 😍😍. Sanıım bıraktırmam kolay olacak bir kaç güne tamamen ciciği bırakır diye düşünüyorum. @Aleyna Yavuz aleynayı da ekleyeyim belki onada fikir olur bu .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar