Sorum var Acill tükendim artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Acill tükendim artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,633 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill tükendim artik
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mariyam gece hiç uyanmaz sabah 5 buçuk gibi uyanır🥰🥰🧿💙😊🤗
Maşallah canım uyku düzeni oluşuyor o yüzden, biraz daha devam eder bu beşte uyanmalar ama sonra sekiz dokuz gibi değişecek tır , ama şöyle bişey de var o uyanmasa bile senin iki üç saatte bir kalkıp onu beslemen lazım canım 🤲 mama ağır olduğu için tok hissi yaratıyor o yüzden bebekler uyuyup uyanmıyorlar sen gece beslenmesini şimdilik bırakma kuşum 🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Maşallah canım uyku düzeni oluşuyor o yüzden, biraz daha devam eder bu beşte uyanmalar ama sonra sekiz dokuz gibi değişecek tır , ama şöyle bişey de var o uyanmasa bile senin iki üç saatte bir kalkıp onu beslemen lazım canım 🤲 mama ağır olduğu için tok hissi yaratıyor o yüzden bebekler uyuyup uyanmıyorlar sen gece beslenmesini şimdilik bırakma kuşum 🥰
Sağol mariyam öyle yapayim

3 aylık bebgimin gaz sancısı var hastaneye götürdüm doktor bir sürü ilaç verdi fitil şurup krem bunlarin hiç biri fayda etmiyor sanırım günlerdir UykusuluktN yürüyen cesed gibiyim sürekli ağlıyor asla susmuyor bakıma mutac 3 yaşında bı oglum daha var 😣😖
Kuzum rabbim kolaylık versin inşoo zor o gaz sancıları saatlerce susmayan ağlamalar ama geçecek hepsi emin ol benim bebeğim de kolikti nelerektik o gazdan pusette ellerimizle sallıyorsun uyusun sussun diye şimdi büyüdü 15 aylık hamd olsun senin de geçecek azıcık sabret annesi sana yardım edecek biri yok mu az yükünü hafifletsinler hibabasına ver bebeğini rahatlattıktan sonra babası baksın sen biraz uyu çünkü uykusuzluk sütü anneyi de çok etkiliyor

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum rabbim kolaylık versin inşoo zor o gaz sancıları saatlerce susmayan ağlamalar ama geçecek hepsi emin ol benim bebeğim de kolikti nelerektik o gazdan pusette ellerimizle sallıyorsun uyusun sussun diye şimdi büyüdü 15 aylık hamd olsun senin de geçecek azıcık sabret annesi sana yardım edecek biri yok mu az yükünü hafifletsinler hibabasına ver bebeğini rahatlattıktan sonra babası baksın sen biraz uyu çünkü uykusuzluk sütü anneyi de çok etkiliyor
Amin cnm çok saol oğlum da hiç gaz sorunu yaşamadim ama bu kız annemden emdigim sütü burnundan getirdi emzirmiyorum mama veriyorum İstanbul'dan Musa tasindik iş gereği etrafımda bı Allah'ın kulu yok buda bni çok yıpratıyor eşimde çalisiyir bı yagim saat bakıyor elinden geleni yapıyor ama ne fayda

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık bebgimin gaz sancısı var hastaneye götürdüm doktor bir sürü ilaç verdi fitil şurup krem bunlarin hiç biri fayda etmiyor sanırım günlerdir UykusuluktN yürüyen cesed gibiyim sürekli ağlıyor asla susmuyor bakıma mutac 3 yaşında bı oglum daha var 😣😖
Metsil var o fayda eder bide ablam sende kayısı suyu icenilirsin oda senin sütüne geçer ve bebeyininde gaz sorunu gider insallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar