Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sanırım usutmus dun banyo. Yapttırdım ondan mı oldu anlamadım ama kustugunda cok kotu kokuyo ,sabah vucudu su kaybetmıstır dıye su verdım nasıl kana kana ıctı ıcım yandı resmen😔yarım saat sonra ıctıgı suyu gerı cıkardı ,tekrar emzırdım azar azar su verdım sımdılık ıyı gıbı ,patates ıyı gelırmı acaba kaynattım uyansın yedırcem ,rahat hazmetsın dıye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen hemsıreydın dun oyle bı yazıya denk geldım ,,baska neler verebılırım ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen hemsıreydın dun oyle bı yazıya denk geldım ,,baska neler verebılırım ?
Midesini üşütmüştür o zaman canım patates iyi gelir bu ara katı gıda ver suyunu eksik etme

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım midesini usutmus canım ben kızıma nane limon yapardım çay kaşığıyla verirdim bir iki güne geçti. Ek gıda alan çocuklarda çok oluyor soğuk sıcak olayına dikkat et sık emzir
Evet canım usutmus nane limonu denıycem ,normalde cok ıstahlıydı hıc ıstahı yok zorlayıncada kusuyo hemen sık sık emzırıyom azar azar su ve patatez verdım ,canım bıde 7 aylık bebege soguk su verılıyomu bı ara sıcak su verıyodum sımdı oda sıcaklıgında verıyom

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım usutmus nane limonu denıycem ,normalde cok ıstahlıydı hıc ıstahı yok zorlayıncada kusuyo hemen sık sık emzırıyom azar azar su ve patatez verdım ,canım bıde 7 aylık bebege soguk su verılıyomu bı ara sıcak su verıyodum sımdı oda sıcaklıgında verıyom
Yok kuzum soğuk su falan değil bu zamanlar diş telaşı oluyor soğuk komplex yapacak sebzeler veririz onlarda yapar demişti doktor. Nane limon iyi gelir. çocuk normal böyle böyle büyücek enfeksiyon olmasın o zor işte. Rabbim şifasını versin canım tez zaman da iyileşsin.

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum soğuk su falan değil bu zamanlar diş telaşı oluyor soğuk komplex yapacak sebzeler veririz onlarda yapar demişti doktor. Nane limon iyi gelir. çocuk normal böyle böyle büyücek enfeksiyon olmasın o zor işte. Rabbim şifasını versin canım tez zaman da iyileşsin.anladım canım cok
Anladım canım cok tessekur ederım ,enfeksıyon degıldır ınsallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar