Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 768 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ek gıda veriyorsun dur canım birşey alerji yapmış olabilir midesini de üşütmüş olabilir bol emzir ve sıvı ver
Sanırım usutmus dun banyo. Yapttırdım ondan mı oldu anlamadım ama kustugunda cok kotu kokuyo ,sabah vucudu su kaybetmıstır dıye su verdım nasıl kana kana ıctı ıcım yandı resmen😔yarım saat sonra ıctıgı suyu gerı cıkardı ,tekrar emzırdım azar azar su verdım sımdılık ıyı gıbı ,patates ıyı gelırmı acaba kaynattım uyansın yedırcem ,rahat hazmetsın dıye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ek gıda veriyorsun dur canım birşey alerji yapmış olabilir midesini de üşütmüş olabilir bol emzir ve sıvı ver
Canım sen hemsıreydın dun oyle bı yazıya denk geldım ,,baska neler verebılırım ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen hemsıreydın dun oyle bı yazıya denk geldım ,,baska neler verebılırım ?

Tüm sayfalar yüklendi.