Sorum var Yerleşme Kanaması Olabilirmi Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alya🐢 tarafından oluşturulan Yerleşme Kanaması Olabilirmi Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 965 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme Kanaması Olabilirmi Acill
Konbuyu başlatan Alya🐢
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Alya🐢

Kayıtlı Üye
rank
kızlar dün ve bugün böyle bişeyle karşı karşıya kaldım
1 buçuk aylık evliyim çocuk istiyoruz ve ilk günden beri deniyoruz geçen ay yani şubat ayı adetim 24 ünde başladı 30 unda bitti. adetim çok yaklaştı bi kaç gün var ama 2 gündür böyle kan yada ne demeliyim akıntı tarzı bişey geliyo iç çamaşırında lekelenme olmuyor biri idrardan sonra biri de ilişkiden sonra geldi adet oluyorum sandım ama adet kanım daha koyu bu ikisi de çok açık renkli pembemsi yerleşme kanaması mı sizce fotoğraflar için özür dilerim kızçelerim acill yardım edin şimdiden teşekkürler💜💜

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
1 buçuk aylık evliyim çocuk istiyoruz ve ilk günden beri deniyoruz geçen ay yani şubat ayı adetim 24 ünde başladı 30 unda bitti. adetim çok yaklaştı bi kaç gün var ama 2 gündür böyle kan yada ne demeliyim akıntı tarzı bişey geliyo iç çamaşırında lekelenme olmuyor biri idrardan sonra biri de ilişkiden sonra geldi adet oluyorum sandım ama adet kanım daha koyu bu ikisi de çok açık renkli pembemsi yerleşme kanaması mı sizce fotoğraflar için özür dilerim kızçelerim acill yardım edin şimdiden teşekkürler💜💜
Resim atmayın dedikçe sanki inadına atiyolar lütfen resim atmayinn nn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Fotoğrafı sildim!!! Dün de atılmıştı uyarılmışsın uygulamada bir kaç arkadaş tarafından gördüğüm an yine sildim! Fotoğraf paylaşmak yasaktır diye bir post var bilmem bakıp okudun mu ? Her şeyi geçtim şu bize attığın fotoyu doktoruna gidip gösterebilir misin yada doktoru sa geçtim aile bireyinden birine ? Bu nasıl bir iğrençlik ya millet sizin kanlı iç çamaşırınızı , peçetenizi , pedinizi görmek zorunda mı, Ramazan ayındayız hadi onuda geçtim herkes hamile ya hiç mi görürlerse mideleri bulanır diye düşünmüyorsun. Bu kadar mı düşüncesizsiniz cidden 🤦🏻‍♀️. Yeni evliyim diyorsun 1 aylık evlilikte çok normal yani anormal tarzda kanamalar eğer çok merak ediyorsan beklersin regl tarihini olmazsan gidip kan verirsin. Millet sizin kanınızı görmek zorunda mı ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yada foto atmadan böyle böyle diye gelen alıntıyı tarif edersin. İğrençsiniz ya

Resim atmayın dedikçe sanki inadına atiyolar lütfen resim atmayinn nn
Yok elifim o kadar meraklılar ki millet benim kanımı görsün , midesi bulansın o kadar insanın hakkına gireyim derdinler ama gel bunu ailenden birine göster desen ayıp derler gelde anlat bunlara

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Fotoğrafı sildim!!! Dün de atılmıştı uyarılmışsın uygulamada bir kaç arkadaş tarafından gördüğüm an yine sildim! Fotoğraf paylaşmak yasaktır diye bir post var bilmem bakıp okudun mu ? Her şeyi geçtim şu bize attığın fotoyu doktoruna gidip gösterebilir misin yada doktoru sa geçtim aile bireyinden birine ? Bu nasıl bir iğrençlik ya millet sizin kanlı iç çamaşırınızı , peçetenizi , pedinizi görmek zorunda mı, Ramazan ayındayız hadi onuda geçtim herkes hamile ya hiç mi görürlerse mideleri bulanır diye düşünmüyorsun. Bu kadar mı düşüncesizsiniz cidden 🤦🏻‍♀️. Yeni evliyim diyorsun 1 aylık evlilikte çok normal yani anormal tarzda kanamalar eğer çok merak ediyorsan beklersin regl tarihini olmazsan gidip kan verirsin. Millet sizin kanınızı görmek zorunda mı ya

Yada foto atmadan böyle böyle diye gelen alıntıyı tarif edersin. İğrençsiniz ya
Aysenuruma katılıyorum bende çay la biseyler yiyecektim tiksindim malesef

Alya🐢

Kayıtlı Üye
rank
Aysenuruma katılıyorum bende çay la biseyler yiyecektim tiksindim malesef
çayla bişey yiyecekseniz burda işiniz ne ve bunu yapanda tek ben değilim ilk yapanda ben değilim özür bile dilemişim sorarken neden bu kdar büyük tepki yedim anlamıyorum

ailem olsa gösterirdim ikisinide annemide babamıda hatay depreminde kaybettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
çayla bişey yiyecekseniz burda işiniz ne ve bunu yapanda tek ben değilim ilk yapanda ben değilim özür bile dilemişim sorarken neden bu kdar büyük tepki yedim anlamıyorum
Neden illa buraya giren birinin elinde tek telefon mu olması lazım. Kusura bakmayın ama burası arkadaş uygulaması da aynı zamanda herkes birbiri ile arkadaş . Ha ilk atan siz olmayabilirsiniz ama her atan kişi uyarılmıştır uygulamada uyarılmasına rağmen atan kişiler silinmiştir hatta. Aile ortamı gibi düşünün olur mu . Kaç yıllık insanlar sohbet etmek için bile giriyorlar yani öyle sandığınız gibi şuram ağrıyor buram ağrıyor diye sıradan konuşmalar olmuyor . Bilmem anlatabildim mi ?

ailem olsa gösterirdim ikisinide annemide babamıda hatay depreminde kaybettim
Başınız sağolsun acınızı anlayamam ama bu yaptığınız şeyi normalleştirmiyor ne yazık ki … dediğim gibi ilk aylar da evlilikte normal olan kanama tarzları regl geçerse test yaparsın nedeni o zaman anlaşılır ama foto atmak yerine yazarak bile bize anlatabilirdini emin olun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ben anlıyorum ama hemcinslerim olarak sizden yardım istemişim bu kadar büyük tepki yiyeceğimi bilsem hiç buraya yazmazdım bi kez daha kendi cinsimden nefret ettim çok yazık..
Yardım böyle istenmez ? Burada herkes böyle şeyler yaşıyor ama kimse karşıda ki rahatsz olur diye atmıyor . Nefret ettim diyorsunuz ama ilk başta hemcinsiniz olan hamile bir kadını siz düşünmüyorsunuz … önce kendiniz empati yapın olur mu sonra gelip burada ki insanlardan nefret edin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
haklısınız bişey demiyorum kendi açımdan da düşündüm ama çok fazla tepki gösterdiniz üzüldüm yani başka hiç bişey demek gelmiyor içimden bir tek ben yapmışım ve yapıyormuşum gibi davranmanız hoş değil özür dilerim hata sadece bendeyse tabi.
Hata sadece şurada. Dün de siz foto attınız ve ilk başta arkadaşlar sizi uyardı sonra ben görünce benden başka hamileler görmesin diye fotoyu sildim . Sonra konuyu komple silindi. Buna rağmen dün sanki uyarılmamış gibi foto atmanız hiç hoş değil. Ve emin ol çok tepki göstermedik dün uyardığımız için haklı olarak böyle tepki verdik .

Ve yine tekrar ediyorum ilk aylarda bu tür kanamalar normal ilk ayımda bende yaşadım ikinci ayı düzeldi sonra gebe kaldım eğer 24 olmazsan ki hatta 23 diyim çünkü şubat 29 çekti o zaman bir kaç gün bekleyip kan verirsin rabbim gönlüme göre versin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar