Merhaba adete 4 5 gün kala bu geldi yerleşme kanaması olabilirmiyim foto için şimdiden kusura bakmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Eylllve tarafından oluşturulan Merhaba adete 4 5 gün kala bu geldi yerleşme kanaması olabilirmiyim foto için şimdiden kusura bakmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,516 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba adete 4 5 gün kala bu geldi yerleşme kanaması olabilirmiyim foto için şimdiden kusura bakmayın
Konbuyu başlatan Eylllve
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Eylllve

Kayıtlı Üye
rank
B29F16F4-D3B4-41A2-BC5C-59BE5F6C37D7.jpeg

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yani şimdi yanlış anlama bunu sadece sen yapmadın son da değilsin ilk de bunun yapılmasını mantıklı bulmuyorum arada buraya erkekler geliyor belki hala da vardır durum buyken nasıl ve neden buraya atarsınız ki böyle resimler arkadaş aklım almıyor ha bir de istiyorsan Allah nasip etsin belli ki heyecanlısın bilemeyiz kimi düşürmek için veya aldırmak için önceden bilmek istiyor oldu mu olmadı mı ona göre önlem alayım diye atıyor net cevabı bizden değil de birkaç gün daha bekleyip testle kanla almak bu millete neden daha mantıklı gelmiyor çok ilginç doğrusu

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yani şimdi yanlış anlama bunu sadece sen yapmadın son da değilsin ilk de bunun yapılmasını mantıklı bulmuyorum arada buraya erkekler geliyor belki hala da vardır durum buyken nasıl ve neden buraya atarsınız ki böyle resimler arkadaş aklım almıyor ha bir de istiyorsan Allah nasip etsin belli ki heyecanlısın bilemeyiz kimi düşürmek için veya aldırmak için önceden bilmek istiyor oldu mu olmadı mı ona göre önlem alayım diye atıyor net cevabı bizden değil de birkaç gün daha bekleyip testle kanla almak bu millete neden daha mantıklı gelmiyor çok ilginç doğrusu
👍👍👍👏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
bende de ayni sey var sadece cisimi yaptiktan sonra geliyor boyle surekli cisim varmis gibi de hissediyorum yerlesme kanamasi degildir demi en son 6 gun once bir cinsel birlikteligim olmustu reglime 3 gun var emin olamiyorum
Ondan önce bir birliktelik oldu mu peki ?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
bende de ayni sey var sadece cisimi yaptiktan sonra geliyor boyle surekli cisim varmis gibi de hissediyorum yerlesme kanamasi degildir demi en son 6 gun once bir cinsel birlikteligim olmustu reglime 3 gun var emin olamiyorum
Erken adet olmuşsun adetini takip et enfeksiyon felan olabilir benim adetim düzensiz olurdu enfeksiyon olsunu öğrenmiştim sonrada kendim düzelttim adetim falan düzene girdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
hayir olmadi zaten ice bosalma gibi bir durum da olmadi ama kan dunden beri sadece cisimi yaptiktan sonra geliyor bazen boyle pihti halinde geliyor
Ya acaba enfeksiyon mu kaptın ki çok soruyorum maruz gör sadece anlamaya çalışıyorum o zaman gebelik söz konusu değil enfeksiyon için bir baktır derim idrardan sonra acaba idrar yaptığın yerden mi geliyor yoksa cidden rahimden mi bunu da anlamak lazım . Bazen nereden geldiğini insan anlayamıyor çünkü.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer idrar yaptığın yerden ise muhakkak doktora görünmen lazım idrarda kan normal değil ama rahimden geliyor ise ilk kez beraberlik sonucu bunlar olabiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.