Merhaba adete 4 5 gün kala bu geldi yerleşme kanaması olabilirmiyim foto için şimdiden kusura bakmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Eylllve tarafından oluşturulan Merhaba adete 4 5 gün kala bu geldi yerleşme kanaması olabilirmiyim foto için şimdiden kusura bakmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,551 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba adete 4 5 gün kala bu geldi yerleşme kanaması olabilirmiyim foto için şimdiden kusura bakmayın
Konbuyu başlatan Eylllve
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

nedir

Kayıtlı Üye
rank
Ya acaba enfeksiyon mu kaptın ki çok soruyorum maruz gör sadece anlamaya çalışıyorum o zaman gebelik söz konusu değil enfeksiyon için bir baktır derim idrardan sonra acaba idrar yaptığın yerden mi geliyor yoksa cidden rahimden mi bunu da anlamak lazım . Bazen nereden geldiğini insan anlayamıyor çünkü.
ben de su an anlayamiyorum ama idrardan sonra peceteye sildigimde geliyor dunden beri 10 kere falan olmustur hamilelikle alakasi yoktur degil mi sistit mi acaba diye dusundum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken adet olmuşsun adetini takip et enfeksiyon felan olabilir benim adetim düzensiz olurdu enfeksiyon olsunu öğrenmiştim sonrada kendim düzelttim adetim falan düzene girdi
adet kanamasi seklinde degil ama sadece idrardan sonra peceteye sildigimde kan geliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
ben de su an anlayamiyorum ama idrardan sonra peceteye sildigimde geliyor dunden beri 10 kere falan olmustur hamilelikle alakasi yoktur degil mi sistit mi acaba diye dusundum
O zaman regldır canım sürekli geliyor ise regl başlangıcı olabilir çünkü anladığım kadarı ile ilk beraberlik ve beraberlikten sonra regl düzensizliği oluyor senin reglin erken gelecek ama ondan önce böyle ufak ufak kanama ile kendini gösteriyor gebelik yoktur endişe etme bende eşimle ilk beraberlikten sonra 2 ay bunu yaşadım regl hep ilk damla damla gelirdi idrardan sonra sonra tam ginünde Yoğun kamaöa ile gelirdi.

nedir

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte bir alakası yok o kanamaları ya Adet olmuşsundur yada enfeksiyon kapmissindir kadin doğuma gitmen gerekiyor
peki cok tesekkurler icim rahatladi hamilelik su an icin hic beklemedigim sey

O zaman regldır canım sürekli geliyor ise regl başlangıcı olabilir çünkü anladığım kadarı ile ilk beraberlik ve beraberlikten sonra regl düzensizliği oluyor senin reglin erken gelecek ama ondan önce böyle ufak ufak kanama ile kendini gösteriyor gebelik yoktur endişe etme bende eşimle ilk beraberlikten sonra 2 ay bunu yaşadım regl hep ilk damla damla gelirdi idrardan sonra sonra tam ginünde Yoğun kamaöa ile gelirdi.
cok tesekkurler cevabiniz icin icimi rahatlattiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
peki cok tesekkurler icim rahatladi hamilelik su an icin hic beklemedigim sey

cok tesekkurler cevabiniz icin icimi rahatlattiniz
Rica ederim canım ama benden sana tavsiye prezervatifsiz ilişkiye girme gebelik istemiyorsan geri çekilme yöntemi ile gebe kalan çok insan var ve ne yazık ki bir korunma yöntemi değil bende geri çekilme yöntemi ile korunuyordum 😂😂 şuan ikinci bebeğime gebeyim

nedir

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım ama benden sana tavsiye prezervatifsiz ilişkiye girme gebelik istemiyorsan geri çekilme yöntemi ile gebe kalan çok insan var ve ne yazık ki bir korunma yöntemi değil bende geri çekilme yöntemi ile korunuyordum 😂😂 şuan ikinci bebeğime gebeyim
dersimi aldim bu olaydan sonra cok korktum bir daha yapmam buyum ihtimalle umarim gercekten istemedigim bir sey olmaz cok sag olun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar