Acilll cok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Acilll cok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,865 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll cok
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa yerim onları Allah'tan oğlun yaramaz değil kuzum maşallah Süphan Allah kıskansaydı daha beter olurdu . Ee annesi senin yardımın ile tutsun biraz kardeşini 🤭🤭. Onun agu diyen sesinğ yiyim ben
Ayağımda salliyom şimdi gece kuşu uyandı Azra kuş oda TV bakıyor benimde dilimde bir agu🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayağımda salliyom şimdi gece kuşu uyandı Azra kuş oda TV bakıyor benimde dilimde bir agu🤣🤣
Ahahah bizim de evde görsen eşim de bende agu,gii , agii,kıığğ diye sesler var resmen Kayra ya Kayra'nın dilinde konuşuyoruz. Ayy Allah'tan ben sallamaya alıştırmadım 😂😂sallamak gibi bir derdim yok

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Simdi bessigine koydum sallıyorum inşallah uyur da bende uyurum🤔🤔🤔🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözler fal taşı benim kız uyumaz beni uyutur
😂😂 Uyudu mu barii gece Kayra beni çileden çıkarttı uyuya kalmışım oda koynumda uyuya kalmış sabaha kadwr ağladı durdu sıcaktn 😂😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Sol gogsum ağrıyor kenarlaru sert dokununca çok ağrıyor ucuda öyle nolmus olabilir öbür gogsumde yok sol göğsümde napabilirim
Cnm 2 gün önce benimkide öyle olmuştu bebeğini sık sık ağrıyan göğsünle emzir ama diğer göğüsüne ihmal etme yoksa oda öyle olur ve bebek doyduktan sonra göğüste kalan sağ ben öyle yaptım 1 gün içinde iyileşti bile geçmiş olsun kuşum

Tüm sayfalar yüklendi.