Acilll kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Irem6161. tarafından oluşturulan Acilll kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,002 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll kizlar
Konbuyu başlatan Irem6161.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Irem6161.

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yuklémesi yapildim ama cok ac degildim sizce bisey olur mu 1 saat sonra kan vercem tekrar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyordum ki bugun yapacagini 2 saat olmustu yemek yiyelim bende seker falan yoktu doktrlar ilgilenmiyo duzgun sormadim hic bisey bende insalh olmaz bisey
Nette sonuçla var değer aralıkları ordan bakabilirsin doktor yarın sıkıntı var derse mutlaka belirt ama aç olmadığını Allah korusun yanlış tedavi filan uygular

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyordum ki bugun yapacagini 2 saat olmustu yemek yiyelim bende seker falan yoktu doktrlar ilgilenmiyo duzgun sormadim hic bisey bende insalh olmaz bisey
Doktor sormasa da tahlil için barkod kesen görevli soruyo açlık tokluk şekeri ölçülecek se aç mısın diye sorar görevli değilsen yarın sabah gel der. Bende devlete gidiyorum orda hep sordular bana toksam da ertesi sabah gittim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar