ACİLLLL ABLALARR BİLENLER BAKABILİRMİİİ????😥😥😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde melikemelek tarafından oluşturulan ACİLLLL ABLALARR BİLENLER BAKABILİRMİİİ????😥😥😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,682 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ACİLLLL ABLALARR BİLENLER BAKABILİRMİİİ????😥😥😥😥
Konbuyu başlatan melikemelek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

melikemelek

Kayıtlı Üye
rank
Nişanlımla 3 defa üst üste ilişki yaşadık (içime boşalma olmadı) hep dışarı yaptı dikkat etti
3 gün önce ve dün Yasmin ilacı içtim
Hamile kalma riski varmııı???😥😥😥😥
Doğurganlık dönemindeydim
Hamile kalmak istemiyorum 😒

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Nişanlımla 3 defa üst üste ilişki yaşadık (içime boşalma olmadı) hep dışarı yaptı dikkat etti
Canım benim sana kaç kişi söyledi bir daha bir daha konu açmana gerek yok, dikkat ettim demesi saçma zevk suyu sperm barındırır onunla da hamile kalma olasılığın var.Aç elinin altında google var yaz, madem inanmıyorsan bize ne diye sorup duruyorsun

melikemelek

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim sana kaç kişi söyledi bir daha bir daha konu açmana gerek yok, dikkat ettim demesi saçma zevk suyu sperm barındırır onunla da hamile kalma olasılığın var.Aç elinin altında google var yaz, madem inanmıyorsan bize ne diye sorup duruyorsun
😔NAPCAAM BEN ŞIMDI YAAA KORKUYORUM PİŞMAN OLDUM 😓

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Nişanlımla sürekli kavga ediyoruz kabul ederim seni dedi 🙄ama ailemin yüzüne nasıl bakcam
Yapacak bir şey yok şu saatten sonra bekleyeceksin belki de hamile kalmamışsındır ama burada eski konulara bakarsan korunurken bile hamile kalan bir sürü insan var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıca kabul ederim ne demekmiş yaparken iyiydi

melikemelek

Kayıtlı Üye
rank
Yapacak bir şey yok şu saatten sonra bekleyeceksin belki de hamile kalmamışsındır ama burada eski konulara bakarsan korunurken bile hamile kalan bir sürü insan var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıca kabul ederim ne demekmiş yaparken iyiydi
😓Ben de anlayamıyorm sevgsiinnden de şüpheliym güvencim kalmadı ayrılırsam beni kim istyceekk BÖYLE🥹🥹

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
😓Ben de anlayamıyorm sevgsiinnden de şüpheliym güvencim kalmadı ayrılırsam beni kim istyceekk BÖYLE🥹🥹
Allah yardımcın olsun yaşadığın şey çok zor, kaç yaşındasın bilmiyorum ama hayatın gerçekleri böyle 🤷🏻‍♀️ Büyük ihtimal nişanlı da değilsin yoksa kabul ederim demezdi zaten.İnşallah hamile kalmamışsındır o bebeğe acırım bozduğu kızı kabul ederim diyecek kadar alçalmış bi adam babası olacak çünkü

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Ya sen geçenki kızsın sürekli farklı post açan ya sen ne yapmaya çalışıyon sen hamile olmuş olmak istiyorsun kesinlikle bir hastaneye gitsene kızım sürekli buraya yazıyorsun aynı konuyu yeter artık 😏

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bu şekilde gündeme gelmek hoşuna mı gidiyo aynı sorular az mahremiyetinz özelinz olsun be EDEP!

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar