Sorum var Acillll

• Konbuyu başlatan Brm
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brm tarafından oluşturulan Acillll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acillll
Konbuyu başlatan Brm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anneler mastit sadece memede mi oluyor iki.gundur vücudumda gögsumdenbağrimda omzumda kızarıklık oluştu kaşıntı var bu mastit olabilirki alerji midir
Kuzum mastit memede kızarıklığa şişliğe ağrıya neden olan iltihaplanma varlığıdır bu iltihaplanmaya enfeksiyon da eşlik ediyor belirtileri ise memede şişlik hassasiyete memeye dokunulduğunda sıcaklık hissi meme dokusunun kalınlaşması kaşıntıü sürekli ya da emzirme esnasında ağrı veya yanma hissi meme cildinde kızarıklıke meme ucunda yarai bitkin yorgun olmakt ve attteş dir kuzum

B

Brm

Guest
Kuzum mastit memede kızarıklığa şişliğe ağrıya neden olan iltihaplanma varlığıdır bu iltihaplanmaya enfeksiyon da eşlik ediyor belirtileri ise memede şişlik hassasiyete memeye dokunulduğunda sıcaklık hissi meme dokusunun kalınlaşması kaşıntıü sürekli ya da emzirme esnasında ağrı veya yanma hissi meme cildinde kızarıklıke meme ucunda yarai bitkin yorgun olmakt ve attteş dir kuzum
Canım çok açıklayıcı yazmışsın sagol aslın da meme ucunda bu hassasiyet var benim bebek tam doğru tutamıyor memeyi mememde ağrı yok ama kızarıklık ve kaşıntı var özellikle.kaşinti.cok alerji ölmesinden da şüphelendim çünkü boynumda bağrında da aynı kızarıklık.olustu dün inşallah alerjidir tek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım çok açıklayıcı yazmışsın sagol aslın da meme ucunda bu hassasiyet var benim bebek tam doğru tutamıyor memeyi mememde ağrı yok ama kızarıklık ve kaşıntı var özellikle.kaşinti.cok alerji ölmesinden da şüphelendim çünkü boynumda bağrında da aynı kızarıklık.olustu dün inşallah alerjidir tek
İnşallah geçer zamanla kuzum için rahatlasın istesen sağlık ocağına ebeye de danışabilirsin onlarda çok güzel ilgileniyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar