Açılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra ercan tarafından oluşturulan Açılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,816 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma
Konbuyu başlatan Esra ercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kendi sancım hiç olmadığı için suni ile kendi sancın arasındaki farkı bilmiyorum canım ama çok fark edeceğini sanmıyorum mecbur kalınırsa da korkma
İlki gbi cati muanesi acitiormu cnm ilk cocuktaki gbi acimio diolar dgrmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim 7 santimle aldilar ya dogma karnima basti doktor ebede beni bi guzel yirtti 15 dikis atildi bana ondan kolay gelio 😀😀😀
Aynen canım ilki kadar acımıyor ama bence sebebi kendini kasmaman. İlkinde haliyle korkuyor sıkıyorsun kendini o daha fazla canının yanmasına sebep oluyor. O kesi mecbur atılıyor canım ya ama dikişim çokmuş

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendi sancım hiç olmadığı için suni ile kendi sancın arasındaki farkı bilmiyorum canım ama çok fark edeceğini sanmıyorum mecbur kalınırsa da korkma

Aynen canım ilki kadar acımıyor ama bence sebebi kendini kasmaman. İlkinde haliyle korkuyor sıkıyorsun kendini o daha fazla canının yanmasına sebep oluyor. O kesi mecbur atılıyor canım ya ama dikişim çokmuş
En cokta cati muanesinden korkuormm 😀😀😀

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl o kadar hızlı ilerledi MaşşAllah darısı bana İnşaAllah... Ne yapmıştın son haftalarında
Benim hamilelik dönemi HEP hareketli geçti.iki çocuk ev işleri ve doğumuma kadar HEP hayvanlarıma kendim baktım 3. Doğum olmasının ve HEP hareket halinde olunca sanırım bu kadar çabuk oldu darısı başına.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar