Açılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra ercan tarafından oluşturulan Açılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,817 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma
Konbuyu başlatan Esra ercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıktın ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

39+1 şuanda amin inşallah sağlıkla gelsin bebeğim
39+4 te 8 santim ile yatışım yapıldı.yarım saat sonrada oğlumu kucağıma aldım.ama benim sancılarım birdenbire be çok sert başladığı için açılmam çabuk olmuş.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim 2 cm açılmam olduğunu söyledi sancım olmadığı için almadı başı doğum kanalına girmiş ultrosanda gözükmüyordu sancım olmasını beklicez dedi 😊
Az kalmış doğuma artık canım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 3 cm olması gerekiyor diye biliyorum yatış olması için haber ver doğum yapınca bizede ☺️

39+4 te 8 santim ile yatışım yapıldı.yarım saat sonrada oğlumu kucağıma aldım.ama benim sancılarım birdenbire be çok sert başladığı için açılmam çabuk olmuş.
Ne güzel canım ya keşke benimde öyle olsa Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah🙏🥰

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim 2 cm açılmam olduğunu söyledi sancım olmadığı için almadı başı doğum kanalına girmiş ultrosanda gözükmüyordu sancım olmasını beklicez dedi 😊
Canim benmde oyleydi benm kıştı tabi yuruyus yaptimm yaptim ikk gun snra bebenin suyu patladj sanci bum bum geldi 7 santim oldu catala aldilar karnma bastular cocuk firladi 😀😀

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
z kalmış doğuma artık canım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 3 cm olması gerekiyor diye biliyorum yatış olması için haber ver doğum yapınca bizede ☺️
Aynen çok az kaldı tabiki de haber veririm ☺️

Ağrılarįm birden ve çok sert olduğu için iki gün karın ve kasık ağrım çok oldu benim doğumdan sonra çok ağrım oldu ama ALLAHA çok şükür artık çok iyiyim.
Çok şükür inşallah rabbim hepimizi 1 avazda kurtarsın canım benim

Ağrılarįm birden ve çok sert olduğu için iki gün karın ve kasık ağrım çok oldu benim doğumdan sonra çok ağrım oldu ama ALLAHA çok şükür artık çok iyiyim.

Canim benmde oyleydi benm kıştı tabi yuruyus yaptimm yaptim ikk gun snra bebenin suyu patladj sanci bum bum geldi 7 santim oldu catala aldilar karnma bastular cocuk firladi 😀😀

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
4 saatte iyiymiş valla canım ya ben 14 15 saat çektim ikisinde de suyum geldi diye yatış yapıldı ne sancım vardı ne açılmam vardı ondan bu sefer çok korkuyorum 😂 inşallah kendi sancın la olur yine canım seninki iyiymiş cidden ☺️
İlki gbi cati muanesi acitiormu cnm ilk cocuktaki gbi acimio diolar dgrmu

İlki gbi cati muanesi acitiormu cnm ilk cocuktaki gbi acimio diolar dgrmu
Canim 7 santimle aldilar ya dogma karnima basti doktor ebede beni bi guzel yirtti 15 dikis atildi bana ondan kolay gelio 😀😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar