Sorum var Açlık ve Tokluk Şekeri

• Konbuyu başlatan kubragk
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kubragk tarafından oluşturulan Açlık ve Tokluk Şekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açlık ve Tokluk Şekeri
Konbuyu başlatan kubragk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
K

kubragk

Guest
Merhaba arkadaşlar benim kuzenim 2 buçuk aylık hamile açlık şekeri ve tokluk şekeri sürekli yüksek çıkıyor yediği herşeye dikkat etmesine rağmen hiç şekerli şeyler, ekmek falan tuketmemesıne rağmen hep yüksek çıkıyor sebebi ne olabilir acil yardımcı olur musunuz ?

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim kuzenim 2 buçuk aylık hamile açlık şekeri ve tokluk şekeri sürekli yüksek çıkıyor yediği herşeye dikkat etmesine rağmen hiç şekerli şeyler, ekmek falan tuketmemesıne rağmen hep yüksek çıkıyor sebebi ne olabilir acil yardımcı olur musunuz ?
Gebelik şekeriniz olabilir ama bunun tesbiti 24. Haftada yapılıyor siz doktorunuza danışın yine de

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hastanenin endokrinoloji bölümüne gitmesi lazım detayli kan tahlili isterler ona göre tedavi ederler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doktor ne diyor peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar