Ad degistirmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Ad degistirmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 422 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Ad degistirmek istiyorum
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlginç ben normal uygulamadan değiştieiyorum sürekli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yada moderatör olduğımuz için direk değiştieebiliyoruz. İsim için hiç google girmedim çünkü 😂😂
Uygulamadan değişiyor güzelim dediğin gibi google a girmeye gerek yok lakin diğer kullanıcı ismini değişince moderatör onayı gerekiyor arkadaş değişiklik yapınca ben onayladım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uygulamadan değişiyor güzelim dediğin gibi google a girmeye gerek yok lakin diğer kullanıcı ismini değişince moderatör onayı gerekiyor arkadaş değişiklik yapınca ben onayladım
Biliyorum kuzum yada arkadaş senim onayladığını bilmediği içim ilk olmadı sanıp yeniden googşenden giriş yapmış olabilir çünkü 2 yıldır böyle bir şey yoktu kullanıyoruz 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
profil resmini nasil koyabilirim gecen gun yanlişlikla sildim dahada koyamadim onuda bana anlatin hele kizlar
Kuzum ilk etapta koymak istedigim resmin ekran görüntüsünu al.
Daha sonra google giriş yap
Profline gir orada avatar değiştir var oraya tıkla koymak istedigin resmi sec ve onayla ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar