Adalet sistemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Adalet sistemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adalet sistemi
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr sinirlerim o kadar bozuk ki daha önce post atmıştım alt komşuyla alakalı biliyorsunuz olanları mahkeme celdi geldi eşime 5 yıl denetimli serbestlik verilmiş suçu ne peki şimdi burda bu nasıl bir adalet şekli ya yaralama yok haneye tecavüz yok gerçek suçlulara böyle ceza vermezler denetimli serbestliğide daha önce suç kaydı olmadığı için vermişler eğer olsaydı içeri atacaklar adamı 5 yıl nedir ya üstüne dosya masrafı bilmem ne diyede 400 küsür lira para cezası geldi😔
Canim daha önce mahkeme oldumu neye göre serbestlik veriyor öyle kağıtla bildirilecek birşey değil bakın bir doğru mu oyun olmasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim daha önce mahkeme oldumu neye göre serbestlik veriyor öyle kağıtla bildirilecek birşey değil bakın bir doğru mu oyun olmasın
Cunku benim eşimde deneyimli serbestlik aldı 5 yıl bir daha o kişiyle 5 yıl içinde kaba ederse 1.5 yıl yatacak para cezasına da cevrilmiyor ama mahkeme dosyayı kapatırken verdi bu kararı emin misin o yüzden diyorum oyun yapmış olmasınlar uzak durun diye

Cunku benim eşimde deneyimli serbestlik aldı 5 yıl bir daha o kişiyle 5 yıl içinde kaba ederse 1.5 yıl yatacak para cezasına da cevrilmiyor ama mahkeme dosyayı kapatırken verdi bu kararı emin misin o yüzden diyorum oyun yapmış olmasınlar uzak durun diye

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Bence acsın dava canım ıslemedıgı sucdan suclu gorunuyor hakkını kesinlikle arasın
Aynen kuzum sen bilirsin dedim

Çok geçmiş olsun canım dün haber leri izlemedin mi 10yasinda çocuğun bisikleti ni zorla almaya calisiyo polis etraftan kimse yardım etmiyor adalet yok canim
Sağol canım evet gördüm maalesef

Evet kuzum eşimin avukatıda bildirdi durumu duruşmaya eşim gitmedi ama avukatı katıldı

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr sinirlerim o kadar bozuk ki daha önce post atmıştım alt komşuyla alakalı biliyorsunuz olanları mahkeme celdi geldi eşime 5 yıl denetimli serbestlik verilmiş suçu ne peki şimdi burda bu nasıl bir adalet şekli ya yaralama yok haneye tecavüz yok gerçek suçlulara böyle ceza vermezler denetimli serbestliğide daha önce suç kaydı olmadığı için vermişler eğer olsaydı içeri atacaklar adamı 5 yıl nedir ya üstüne dosya masrafı bilmem ne diyede 400 küsür lira para cezası geldi😔
Temyiz yolu kapalı mı?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar