Sorum var Adana içi uygun fiyata gebelik takibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meliha.01 tarafından oluşturulan Adana içi uygun fiyata gebelik takibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 174 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adana içi uygun fiyata gebelik takibi
Konbuyu başlatan Meliha.01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Meliha.01

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar adana içinde bildiğiniz uygun fiyata gebelik takibi muayene yapan özel hatane ve doktor hangileri var maddi durumumuz fazla yok bu nedenle sizden ricam bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba kızlar adana içinde bildiğiniz uygun fiyata gebelik takibi muayene yapan özel hatane ve doktor hangileri var maddi durumumuz fazla yok bu nedenle sizden ricam bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Canım adana da yaşamıyorum bir bilgim yok😊

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle rabbim yardımcın olsun canım benim bildiğim adanalı arkadaş yok uygulamada hoş olsa da ücretler ne yazık ki her ay yenileniyoe en iyisini hastaneleri arayıp öğrenebilirsin. Ben öyle yapıyorum şahsen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar