Adet bittiminden hemen sonra hamile kalırmıyım

• Konbuyu başlatan Özüş
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Özüş tarafından oluşturulan Adet bittiminden hemen sonra hamile kalırmıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,940 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet bittiminden hemen sonra hamile kalırmıyım
Konbuyu başlatan Özüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Ö

Özüş

Guest
Adet bitti ertesi gün ilişkiye girdik bebek çok istiyoz bu ay sonu 5 ay olcak evleneli acaba sizce bebek için uygunmu gün

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Adet bitti ertesi gün ilişkiye girdik bebek çok istiyoz bu ay sonu 5 ay olcak evleneli acaba sizce bebek için uygunmu gün
Adet düzenine göre değişir canım gecikmelerin yada düzensizliğin oluyorsa yumurtlama döneminde de sapmalar oluyor bende geç döllenme olmuştu kiminde erken de olabiliyor adetten sonra düzenli takibini yap gecikme yaşarsan da herhangi bir ilaç söktürücü kullanmamaya özen göster

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Uygun canım bende adet bittikten 1 gün sonra hamile kaldım düzenli şekilde ilişkiye gir yumurtlama gününude takip stres yapma oda engelliyor çünkü bende yumurtlama zamanını takip ediyordum her ay acaba neden kalamadım diye düşünüp duruyordum sonra takip etmeyi bıraktım o ay hamile kaldım stresten olabildiğince uzak dur ve daha yeni evlisin sıkıntı yapma yani

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hamile kalabilirsin tabi kaç gunde bir adet oluyorsun cnm sen..ve adetin duzenli mi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gün aşırı ilişkiye girildiği zaman tutma ihtimali yüksek. Adetin bittikten sonra diğer adete kadar gün aşırı ilişkiye gir

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Uygun canım bende adet bittikten 1 gün sonra hamile kaldım düzenli şekilde ilişkiye gir yumurtlama gününude takip stres yapma oda engelliyor çünkü bende yumurtlama zamanını takip ediyordum her ay acaba neden kalamadım diye düşünüp duruyordum sonra takip etmeyi bıraktım o ay hamile kaldım stresten olabildiğince uzak dur ve daha yeni evlisin sıkıntı yapma yani
Adet bittikten 1 gun sonra hamile kaldığınizi nerden anlıyorsunuz?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adet bittikten 1 gun sonra hamile kaldığınizi nerden anlıyorsunuz?
İlişkiye girdiğim zamanı not alırım genelde ve hesaplandığıma göre de adet bitimim ilişkiye girme günüm bebeğin hafatsi ile hatta günü gününe uygun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlişkiye girdiğim zamanı not alırım genelde ve hesaplandığıma göre de adet bitimim ilişkiye girme günüm bebeğin hafatsi ile hatta günü gününe uygun
Zaten hamile olduğumu test yolu ile öğrendim doktora gitmeden kendim hesap etmistim doğru da çıktı

Tüm sayfalar yüklendi.