Adet bittiminden hemen sonra hamile kalırmıyım

• Konbuyu başlatan Özüş
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Özüş tarafından oluşturulan Adet bittiminden hemen sonra hamile kalırmıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,938 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet bittiminden hemen sonra hamile kalırmıyım
Konbuyu başlatan Özüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nina

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiye girdiğim zamanı not alırım genelde ve hesaplandığıma göre de adet bitimim ilişkiye girme günüm bebeğin hafatsi ile hatta günü gününe uygun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten hamile olduğumu test yolu ile öğrendim doktora gitmeden kendim hesap etmistim doğru da çıktı
Bendede haftaya hafta ileri gerisi yok.adetden hemen sonra kalmışım gibi.coguda diyo olmaz oyle şey.yumurtalama ne biliyim ne 14 gun geçmesi lazım.kafam karisiyo o zamanda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bendede haftaya hafta ileri gerisi yok.adetden hemen sonra kalmışım gibi.coguda diyo olmaz oyle şey.yumurtalama ne biliyim ne 14 gun geçmesi lazım.kafam karisiyo o zamanda
Tamam yumurtlama zamanı da oluyor ama adetten önce yada sonra ki günler de hamile kalmam çok yüksek canım ben en son regldan sonra ilişkiye girdim oda enfeksiyon olduğu ickn ilişki yasaklanmıştı bana ondan sonra nerdeyse 1 ay giremedim iliksiye o yüzden hangi gün kaldığımi çok iyi biliyorum

Doktorlar bile regl bitiminden hesaplıyor canım yumurtlamdan değil doktor yumurtlaw gününden hesaplaşma zaten bebek şuan olduğu haftadan 2 hafta filan geç ilerlemesi lazım anlayacağın

Son düzenleme:

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Tamam yumurtlama zamanı da oluyor ama adetten önce yada sonra ki günler de hamile kalmam çok yüksek canım ben en son regldan sonra ilişkiye girdim oda enfeksiyon olduğu ickn ilişki yasaklanmıştı bana ondan sonra nerdeyse 1 ay giremedim iliksiye o yüzden hangi gün kaldığımi çok iyi biliyorum

Doktorlar bile regl bitiminden hesaplıyor canım yumurtlamdan değil doktor yumurtlaw gününden hesaplaşma zaten bebek şuan olduğu haftadan 2 hafta filan geç ilerlemesi lazım anlayacağın
Işte reglden hesapliyo doktor.haftasina uyumlu diyo.normalde 2 hafta geri gozukmesi gerekmiyomu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Işte reglden hesapliyo doktor.haftasina uyumlu diyo.normalde 2 hafta geri gozukmesi gerekmiyomu
Aynen öyle ama yumurtlama zamanı hamile kalan bit insanda da geç döllemme diyorlar fazla kafana takma sende biz gibi regl den sonra kalmışsın sanırım bazıları da yumurtlama zamanı kalıyor doktor geç döllenme diyor bizzaat kendi kadın doğum doktorumla da konustum böyle seyleri merak ettiğim için sağolsun oda aydınlattı beni

Tüm sayfalar yüklendi.