Sorum var Adet donemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet donemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 501 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet donemi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben her zaman ayın 5 veya 6 Sina adet olurum ama diğer ay 9 una oldum gecikme oldu yani bu ay ayın kaçına olacağım hangisini baz almalıyım ayın 5 ini mi yoksa 9 unu mu 30 günde bir oluyorum normalde sadece geçen ay gecikti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben her zaman ayın 5 veya 6 Sina adet olurum ama diğer ay 9 una oldum gecikme oldu yani bu ay ayın kaçına olacağım hangisini baz almalıyım ayın 5 ini mi yoksa 9 unu mu 30 günde bir oluyorum normalde sadece geçen ay gecikti
Kuzum 30 günde 1 oluyor isen ona göre hesapla

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Korunmayı bıraktıysan veya gebelik geçirdiysen adet düzensizliği olması normal karşılanıyor canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
En son adet olduğun tarih önemli canım. 9 dan itibaren hesapla

Tüm sayfalar yüklendi.