Emzirme donemi adet gecikmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilanreyyan tarafından oluşturulan Emzirme donemi adet gecikmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 266 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme donemi adet gecikmesi
Konbuyu başlatan Dilanreyyan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

Dilanreyyan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 aylik bir kızım var. Lohusalikta sonra 1 ay adet olmadım diğer 2 ay oldum bir kaç gün arayla günüm geçerek. Şuan 6 gündür adetim gecikti korkuyorumda açıkçası acaba hamilemizim diye. Eşim korumuyor internetteden baktım emzirme döneminde düzensizlikler normalmiş bu durumu taşıyan var mi

Kızlar 5 aylik bir kızım var. Lohusalikta sonra 1 ay adet olmadım diğer 2 ay oldum bir kaç gün arayla günüm geçerek. Şuan 6 gündür adetim gecikti korkuyorumda açıkçası acaba hamilemizim diye. Eşim korumuyor internetteden baktım emzirme döneminde düzensizlikler normalmiş bu durumu taşıyan var mi
Test yaptın mı canım

Canım emzirmeye güvenme ben hep emzirrken hamile kaldm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar