Sorum var Adet Dongusu ile ilgili Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Adet Dongusu ile ilgili Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet Dongusu ile ilgili Kizlar
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
kizlar şimdi Benim adetim 23 şubatda geldi benim adet dongum Bazen 26 oluyor Bazen 28 dongu hatta 29 dongu bile olmuşdur Neyse benim ay olarak her ay geliyor Fakat gunler değişiyor . şimdi son adet gunumu sayinca 28 dongu yarina duşer yarin gelmese geçikmiş mi sayiliyorum yoksa 23 marti mi beklemem gerek geçikme sayilmasi icin🥰 bana bilgi verir misiniz kizlarr

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
kizlar şimdi Benim adetim 23 şubatda geldi benim adet dongum Bazen 26 oluyor Bazen 28 dongu hatta 29 dongu bile olmuşdur Neyse benim ay olarak her ay geliyor Fakat gunler değişiyor . şimdi son adet gunumu sayinca 28 dongu yarina duşer yarin gelmese geçikmiş mi sayiliyorum yoksa 23 marti mi beklemem gerek geçikme sayilmasi icin🥰 bana bilgi verir misiniz kizlarr
Genel olarak 28 günde bir olur canım adet döngüsü sen öyle hesapla

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Flo diye bir uygulama var ben ondan takip ediyordum eskiden, her şeyi gösteriyor

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Geçen ay 29 çektiği için 22 gösteriyor canım ondan yani anladın mı. Sen adet döngüne göre hesapla 22si olmazsan gecikme say
Çok Teşekkur ederim Kuzum Allah razi olsun🥰 Dua edin kizlar bana Hamileyimdir insallah adet olacam gibi hisetmiyorum🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Amin kuzum Allah razi olsun❤️🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kizlar ya birde bende Şefaf kokusuz Sapiș yapiș az mikdarda akinti geliyor adet belirtisi midir

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar