Adet gecikmesi ve gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Edisseda tarafından oluşturulan Adet gecikmesi ve gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,316 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Adet gecikmesi ve gebelik
Konbuyu başlatan Edisseda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Edisseda

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 1 yıllık evliyim ve gebelik planlıyoruz korunmasız ilişkiye girdik ve bu ay 7 gün geciktim test yaptım hem erken hem normal ama ikiside negatif çıktı 7 günlük gecikmede hamilelik ne zaman belli olur

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 1 yıllık evliyim ve gebelik planlıyoruz korunmasız ilişkiye girdik ve bu ay 7 gün geciktim test yaptım hem erken hem normal ama ikiside negatif çıktı 7 günlük gecikmede hamilelik ne zaman belli olur
Canim ilk kez korunmadan yaptiginiz icin vucut spermi yabancilamis ve gecikme olmus olabilir normalde adet 1 hafta gecince test yapilir ama sen kan ver en dogrusu orda cikar idrar testine guvenme pek yanilma payi cok az diyorlar ama 4 ay ust uqte yaptim pozitif cikti kanda negatiftim kan ver bian once

Edisseda

Kayıtlı Üye
rank
Canim ilk kez korunmadan yaptiginiz icin vucut spermi yabancilamis ve gecikme olmus olabilir normalde adet 1 hafta gecince test yapilir ama sen kan ver en dogrusu orda cikar idrar testine guvenme pek yanilma payi cok az diyorlar ama 4 ay ust uqte yaptim pozitif cikti kanda negatiftim kan ver bian once
Korunmasız ilişkiye ilk defa girmedik ki 6 7 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz çocuk istediğimiz için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar