Adet gecikmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Adet gecikmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,546 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet gecikmesi
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar Bayadır yoktum geri geldim ama 2 kızım var biri 20 biri 4 aylik 2 gundur adetim gecikti cok telasliyim ya doğum kontrol hapı kullanıyorum 2 aydir 2 defada düzenli adetim geldi ama bu ay gecikti acaba neden ya hiç hazır değilim bir çocuğa daha test yapmaya korkuyorum hap kullanırken olabilir mi ya kızımı emziriyorum haplarıda düzenli alıyorum ama cok korkuyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar Bayadır yoktum geri geldim ama 2 kızım var biri 20 biri 4 aylik 2 gundur adetim gecikti cok telasliyim ya doğum kontrol hapı kullanıyorum 2 aydir 2 defada düzenli adetim geldi ama bu ay gecikti acaba neden ya hiç hazır değilim bir çocuğa daha test yapmaya korkuyorum hap kullanırken olabilir mi ya kızımı emziriyorum haplarıda düzenli alıyorum ama cok korkuyorum
Canım bende 4 senedir düzenli olarak doğum kontrol hapı kullandığım halde hamile kaldım bu bebeğimde olması mümkün yani🙄 inşallah değildir normal gecikmedir çok küçükmüş daha bebeğin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok valla daha olmadım ya belim ağrıyor gelecek gibi galiba zaten kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum
Ben felaket tellalı gibi olacağım şimdi de neyse😂 benimde olacak gibiydi belim kasıklarım ağrıyordu bi süre devam etti ev taşıdık ağır işler yaptım ondan sonra 3 4 gün kanama oldu adet oldum sandım meğer hamileymişim 🙄 kesinlikle düşünmediğim ve istemediğim için aklıma gelmemişti gebe olma ihtimalim bi belirtim de yoktu

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben felaket tellalı gibi olacağım şimdi de neyse😂 benimde olacak gibiydi belim kasıklarım ağrıyordu bi süre devam etti ev taşıdık ağır işler yaptım ondan sonra 3 4 gün kanama oldu adet oldum sandım meğer hamileymişim 🙄 kesinlikle düşünmediğim ve istemediğim için aklıma gelmemişti gebe olma ihtimalim bi belirtim de yoktu
Ayy deme kız inşallah olmaz öyle bir şey benim dogumdan sonra 2 adet aram 28 gündü bundada 33 gün oldu daha yok ama dogumdan önce 36 37 günde bir adet olurdum dogumdan sonraki 3. Adetim olacak inşallah gelir ya gerçekten kızım daha çok küçük

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ayy deme kız inşallah olmaz öyle bir şey benim dogumdan sonra 2 adet aram 28 gündü bundada 33 gün oldu daha yok ama dogumdan önce 36 37 günde bir adet olurdum dogumdan sonraki 3. Adetim olacak inşallah gelir ya gerçekten kızım daha çok küçük
İnşallah canım doğumdan sonra normal olabilir o gecikme ya düzene anca giriyor olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.