Adet oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet oldum
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Adet oldum ve moralim sıfır bu ay günaşırı ilişki yaptık ama yok olmadı yine😒
Hayırlısı canım demek ki böyle uygunmuş sen sinir stresden uzak ol en önəmlisi kendine cok strese yapıyorsun inşaAllah hayırlısıyla nasib eder 🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu ay gerçekten çok güzel geçti.strestiz sınırsız doktora da gittim doktor herşey mükemmel ve çok güzel büyümüş bir yumurtan var dedi ve sonuç bu.tabi hayırlısı
Canım seni cok iyi anlıyorum bende senin gibi doktora gidiyordum doktor hiç bir şeyin yok her şey yolunda ama olmuyordu bende senin gibi düşünüyorum neden olmuyor falan sonra kafamdan atdım ne doktora gitmek ne ilac içmek hiç birini düşünmedim ve hemin ayı hamile kaldığımı öyrendim hayırlısı canım Rabbim ne zaman nasib derse hayırlısınl nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲

Son düzenleme:

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı canım demek ki böyle uygunmuş sen sinir stresden uzak ol en önəmlisi kendine cok strese yapıyorsun inşaAllah hayırlısıyla nasib eder 🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım seni cok iyi anlıyorum bende senin gibi doktora gidiyordum doktor hiç bir şeyin yok her şey yolunda ama olmuyordu bende senin gibi düşünüyorum neden olmuyor falan sonra kafamdan atdım ne doktora gitmek ne ilac içmek hiç birini düşünmedim ve hemin ayı hamile kaldığımı öyrendim hayırlısı canım Rabbim ne zaman nasib derse hayırlısınl nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲
Peki nasıl kafanızdan attiniz

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Peki nasıl kafanızdan attiniz
Kuzum akışına burakdım bakdım cok isdeyince olmuyor dedim Rabbim hayırlısı ne zamansa o zaman nasib eder ben isdesemde isdemesemde Rabbim vakti ne zamandı o zaman da verir kendimi sıkmama üzmeme gerek yok versede vermese de hayırlısı dedim başka şeyler düşünmeye başladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar