Adet oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet oldum
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Adet oldum ve moralim sıfır bu ay günaşırı ilişki yaptık ama yok olmadı yine😒
Canım en önce stres yapmayı bırak bu çok etkiliyor.Folikasit kullanmaya başla dengeli beslen yumurtlama dönemini takip et ve günaşırı ilişkiye girmeye çalışın vede hemen kalkma kalçanın altına yastık koy yüksek tut yarım saat sol tarafına doğru uzan.Ama en önemlisi stres yapma veren de Allah alanda Allah bu sefer sana Allah öyle bi evlat verir öyle bir sınar ki pişman olursun bolbol dua et canım benim sadaka ver Allah gönlüne göre verir inşallah 😊🙏🏻

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bacım valla kafaya takmayınca olıyor mesela ben 3 aydır korunmuyordır sürekli aklımdaydı bide gecikiyordum test yapıyordu bişey çıkmıyordu gecen ay kafama takmadım başka şeyler vardı aklımda öyle tutmuş inşallah öbür aya seninde hamile haberini alırız 😍

Lala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim benim.Bende ilk ay awiri sabirsizdim ve bebek istiyodum. Tam tamina herseye uyduk fakat olmadi . Bi sonraki ay bowverdim , hic gecen ayki gibi iliski olmadi ama hamile kaldim.kesinlikle takma .neyi cok istiyosan olmuyo.insallah guzel dysun iyi olucak.bide caliw olduktan sonra yastik koy.bendede iwe yaradi o 🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı canım takma kafana alışına bırak Rabbim elbet vakti zamanı geldiyinde nasib edecek vallahi ben her ay her deyileni yapıyordum ama olmuyordu ama hamile kaldığımı öyrendiyim ay hiç bir şey tapmadım kendimiz isdediyimiz için her gün ilişkiye de girdim hemende ayağa kalkdım yani her şeyi tam tersi tapdım hiç aklımdan gebelik geçmiyordu geldi hemin ay hamile olduğumu öyrendim adetimden 13 gün geçdikden sonra evde test yapdım öyrendim gebe olduğumu bildiyi de beş hafdalıkdı içini ferah tut Rabbim hayrılsıyla nasib et İnşaAllah 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar