Sorum var Adet olmadım normal miiiiiiiiii

• Konbuyu başlatan 3 cocuk annesi 😊
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 cocuk annesi 😊 tarafından oluşturulan Adet olmadım normal miiiiiiiiii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 351 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet olmadım normal miiiiiiiiii
Konbuyu başlatan 3 cocuk annesi 😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hanimlar bebegim 3 aylik oldu. Adet olmadim hala normal mi. Boyle durum yasayan var mi.
Merhaba canım doğumdan sonra ilk 1 sene regl olmamam çok normal bir durum hormanlar kendini zamanla toparlıyor ve buda gecikmeye sebebiyet verebiliyor.
Kimisi doğumdan sonra hemen düzene girebilir kisimi 1 2 senede anca düzene girer bu biraz vücutla alakai bir durum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım doğumdan sonra ilk 1 sene regl olmamam çok normal bir durum hormanlar kendini zamanla toparlıyor ve buda gecikmeye sebebiyet verebiliyor.
Kimisi doğumdan sonra hemen düzene girebilir kisimi 1 2 senede anca düzene girer bu biraz vücutla alakai bir durum
Katılıyorum ❤️

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.