Adet tarıhıne goremı ultrasona goremı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedagül tarafından oluşturulan Adet tarıhıne goremı ultrasona goremı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,337 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet tarıhıne goremı ultrasona goremı
Konbuyu başlatan Sedagül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adet tarıhıne gore tam duz bugun 30 haftalıgım. Bugun hastaneye guttıgımde bana 32 hafta oldugumu soyledıler. Bundan oncekı kontrollerımde hep 4 gun gerıdeydı bebek. Bu son gıttugımde ıkı hafta onde dedi cok şaşırdım. Şimdi ben 32 haftalıkmıyım yoksa 30 mu? Birde dogumu 32 denmi yoksa 30 danmı hesaplıyacagım. Yardım lutfen

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Benim dogumlarimi hep son adet tarihine göre hesapladı doktorlar canım bende ultrasona göre söylüyordum mesela doğum zamanı sukadarligim diye ama onlar adet tarihine göre baktılar yani demekki doğru olan o diye düşünüyorum sende öyle hesapla bence

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bn hiç adet olmadan hamile kalmışım cnm doktorlar ultrasona göre adet tarihi verdlr ama o tarihle de bebek uyumlu değil ultrasonda haftası hep büyük çıkıyor Bn o yüzden ultrasona göre takip ediyorum

B

Burcu bş

Guest
Ben tecrübeme göre cevap veriyorum benim kızımda 2 3 hafta önden gitti hep ama son adet tarihine göre takibim devam etti ve tam 39+6 da doğdu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar adet tarıhıne gore tam duz bugun 30 haftalıgım. Bugun hastaneye guttıgımde bana 32 hafta oldugumu soyledıler. Bundan oncekı kontrollerımde hep 4 gun gerıdeydı bebek. Bu son gıttugımde ıkı hafta onde dedi cok şaşırdım. Şimdi ben 32 haftalıkmıyım yoksa 30 mu? Birde dogumu 32 denmi yoksa 30 danmı hesaplıyacagım. Yardım lutfen
Evet adet tarihine göre hesaplanıyor ama şöyle bişey var son adet tarihin senin hamile kaldığın gün değil doktorlar ultrasonda döllenme gününe göre hesapliyorlar mesala ben son adet tarihime göre 22 haftalık gebeyim doktorda ultrason dan baktı onun dediğine göre şuan 24 haftalık gebeyim. Bazıları adet günlerine bir gün kala hamile kalıyor yengem de şuan öyle adetine son bir iki gün kala döllenme olmuştu doktor öyle söylüyor ona. Sen içini ferah tut takma kafana öyle doğru zamanı geldiğinde hayırlısıyla doğuracaksın zaten. Allah yardımcın olsun inşallah 🥰♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar