Adete 7 gün kalmıştan başlayan kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelebek07 tarafından oluşturulan Adete 7 gün kalmıştan başlayan kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,116 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adete 7 gün kalmıştan başlayan kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Kelebek07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sewdam

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba nasılsınız
Benim adetime 7 gün kalmışdan bu güne kadar sağ kasığım gün içinde çok ağrıyor adetime şimdi 2 gün var bazen göğsüme bilmeden dokununca ağrı oluyor benim hep adete 3 gün kala ağrı oluyordu bu kadar uzun süre önceden olmazdı ve çok hafif ağrılar olurdu acaba gebelik belirtisi ola bilirmi yarın test yapıcam 1 buçuk yıldır deniyoruz olmuyor bir kere düşük yaptım duanızı eksik etmeyin güzel anneler🥰❤️
Hakkında hayırlısı olsun canım benim. Allahım Gönlüne göre versin. Ben adetim 4 gün flan varken test yaptım silinik gibi çıktı test bozuk zannettim ablamın yanına gelesiye kadar çizgi netleşmişti. Bende de kasık agrısı bide bel agrısı çok fazla vardı bu yüzden şüphelendim test yapmak istedim. Megersem ilk denemede tutmuş üzerine adet olmuşum. Bu yüzden testte çıkmış. Belki sende de öyle birşey vardır. Ama adetle hamilelik belirtisi ilk zamanlar çok fazla benziyor birbirine. Merak ettim şimdi haber ver inşallah gönlünden geçen olur canım 🤲

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım benim. Allahım Gönlüne göre versin. Ben adetim 4 gün flan varken test yaptım silinik gibi çıktı test bozuk zannettim ablamın yanına gelesiye kadar çizgi netleşmişti. Bende de kasık agrısı bide bel agrısı çok fazla vardı bu yüzden şüphelendim test yapmak istedim. Megersem ilk denemede tutmuş üzerine adet olmuşum. Bu yüzden testte çıkmış. Belki sende de öyle birşey vardır. Ama adetle hamilelik belirtisi ilk zamanlar çok fazla benziyor birbirine. Merak ettim şimdi haber ver inşallah gönlünden geçen olur canım 🤲
Allah razı olsun canım yarın test yapıcam 25 adet günüm ne çıkarsa yarın yazarım buraya 🥰❤️❤️❤️

H

Hahab

Guest
Allah razı olsun canım yarın test yapıcam 25 adet günüm ne çıkarsa yarın yazarım buraya 🥰❤️❤️❤️
İnşallah hamileyimdir canım bende 2 kimsayal gebelik yaşadım 6 ay geçti ve 6aydan sonra ilk defa bu ay kasık batmalarim vardı üzerimde aşırı bı yorgunluk uyku hali vardı aşırı umutluydum ama maalesef adet oldum bugün ama umut bitmiyo tabi kendimi hala belki üstüne görmüşümdür diye kandiriyorum 🤦

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Benim adetime 7 gün kalmışdan bu güne kadar sağ kasığım gün içinde çok ağrıyor adetime şimdi 2 gün var bazen göğsüme bilmeden dokununca ağrı oluyor benim hep adete 3 gün kala ağrı oluyordu bu kadar uzun süre önceden olmazdı ve çok hafif ağrılar olurdu acaba gebelik belirtisi ola bilirmi yarın test yapıcam 1 buçuk yıldır deniyoruz olmuyor bir kere düşük yaptım duanızı eksik etmeyin güzel anneler🥰❤️
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım bendede senin gibi olmuştu göğüslerim hassaslasti erkenden sancılarım oldu adetim 3 gün gecicince de kan testi vermiştim pozitif çıkmıştı çok şükür şimdi 8. Ayimdayim 🥰

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba öncelikle Allah gönlüne göre verir inşallah sonucun beklediğin gibi gelir 🤲 bende senin gibi 1 buçuk yıldır istiyoruz ve 2 kere kimyasal gebelik geçirdim 2. 6 ay önceydi ve 6 aydır hiç kasık batması yoktu ilk 6 aydan sonra ilk defa bu ay kasık ağrım oldu bacaklarim sanki akşama kadar çalışmışim gibi agriyodu miğde bulantisi filan herşey vardı ve acayip umutluydum yaptığım testleri söylemiyorum bile ama maalesef bugün adet oldum tabi hala belki üstüne görmüşümdür diye kendimi kandiriyorum nolcak halimiz bilmiyorum 🤦

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah güzel haberlerini alırız canım, benim :) yarın muhakkak yaz sabırsızlıkla bekliyorum :)
Teşekkür canım benim kasık ağrılarım biraz fazla sanırım adet olucam😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah hamileyimdir canım bende 2 kimsayal gebelik yaşadım 6 ay geçti ve 6aydan sonra ilk defa bu ay kasık batmalarim vardı üzerimde aşırı bı yorgunluk uyku hali vardı aşırı umutluydum ama maalesef adet oldum bugün ama umut bitmiyo tabi kendimi hala belki üstüne görmüşümdür diye kandiriyorum 🤦
Ya evet canım neden öyle oluyor acaba bende bir kere belirtileri yaşadım üstüne adet oldum sandım ama doktora gittim yumurtalarıma baktırmak için onda anladım ki yok her ay umutla beklemek bizi yıkıyor Allah isteyen her kese nasib etsin🤲🏻

Ya evet canım neden öyle oluyor acaba bende bir kere belirtileri yaşadım üstüne adet oldum sandım ama doktora gittim yumurtalarıma baktırmak için onda anladım ki yok her ay umutla beklemek bizi yıkıyor Allah isteyen her kese nasib etsin🤲🏻
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım bendede senin gibi olmuştu göğüslerim hassaslasti erkenden sancılarım oldu adetim 3 gün gecicince de kan testi vermiştim pozitif çıkmıştı çok şükür şimdi 8. Ayimdayim 🥰
Ay MAŞALLAH ne güzel Allah sağ salim kucağına almayıda nasib etsin İnşAllah ben yarın test yapıcam ona göre durumu deyerlendiricem hayırlısı artık çok teşekkür ederim güzel duan için❤️

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim en kısa zamanda nasip etsin canım bnde senin gibi 1 yıl 3 aydır evliyim ve bı kere düşük yapmıştım şu an gene Allah'ın izniyle hamileyim hiç beklemedigim anda oldu daha 6 haftalık Rabbim sağlıkla kucagima almayı nasip eder inşallah olmayan ve isteyen herkese nasip etsin inşallah unutma canm Allah'tan umut kesilmez ☺️✨Umarım en kısa zamanda bu sevinci tadarsin 😉

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür canım benim kasık ağrılarım biraz fazla sanırım adet olucam😕

Ay MAŞALLAH ne güzel Allah sağ salim kucağına almayıda nasib etsin İnşAllah ben yarın test yapıcam ona göre durumu deyerlendiricem hayırlısı artık çok teşekkür ederim güzel duan için❤️
Sonucu bizimle de paylaş ama olur mu güzel haberlerini bekliyoruz canım 😇😍🙏❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar