Sorum var Adetim hala gelmedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asimelek88 tarafından oluşturulan Adetim hala gelmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adetim hala gelmedi
Konbuyu başlatan Asimelek88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asimelek88

Kayıtlı Üye
rank
2 aydır adet olmuyorum kadın doğuma çıktım çok dolu bugun yarın gelcek dedi ama gelmedi birşeyi ölçtü ama neden olctugunu söylemedi kanamaliyken gel dedi tahlil yapcam dedi ne tahlili yapcak anlamadim rahim olcusude artmış 37 den 40 a çıkmış

Asimelek88

Kayıtlı Üye
rank
Hamile ihtimali yok demekki reglken hormonlara bakacak cnm
Gelirse bakacak ama gelmiyor ki doktor gelcek dedi gelen giden yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile ihtimali yok demekki reglken hormonlara bakacak cnm
Hap istedim gelsin diye gerek yok dedi gelcek diye kesin konustu bugün yarın gelecek dedi 4 gün oldu bir umut yok

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım kaç yaşındasın acaba menapoaz olabilirmi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
2 aydır adet olmuyorum kadın doğuma çıktım çok dolu bugun yarın gelcek dedi ama gelmedi birşeyi ölçtü ama neden olctugunu söylemedi kanamaliyken gel dedi tahlil yapcam dedi ne tahlili yapcak anlamadim rahim olcusude artmış 37 den 40 a çıkmış
Strese bağımlı da hani adetin gecikmiş olabilir büyük ihtimalle Hani mevsimsel de olabilir hormonlarına bakacaklardır büyük ihtimalle Çok geçmiş olsun canım İnşallah önemli bir şey yoktur

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Gelirse bakacak ama gelmiyor ki doktor gelcek dedi gelen giden yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hap istedim gelsin diye gerek yok dedi gelcek diye kesin konustu bugün yarın gelecek dedi 4 gün oldu bir umut yok
O rahim duvarından tahmin etmiştir gelir dediyse gelir canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı haberlerle inşallah kuzum bizi de haber et

Tüm sayfalar yüklendi.