Adetten kaç gün sonra bebek için başlıyım çalışmalara güzel anneler anne adayları bugün adet oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Adetten kaç gün sonra bebek için başlıyım çalışmalara güzel anneler anne adayları bugün adet oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,784 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Adetten kaç gün sonra bebek için başlıyım çalışmalara güzel anneler anne adayları bugün adet oldum
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar güzel anneler ve anne adayları bugün adet oldum adetden kaç gün sonra bebek için çalışmalara başlıyım ❤️
Bencede gun bekirleme iki gunde bir iliskiye girerek ama kafama takma yani oldu olmadi olacak gibi iki gunde bir iliskiye grrsen yumurtlama gununde girmis olursun zaten

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar güzel anneler ve anne adayları bugün adet oldum adetden kaç gün sonra bebek için çalışmalara başlıyım ❤️
Canım o günle olmaz bak bi iki kere daha yazdım sana. Ovülasyon testleri alacaksın her gğn yapacaksın o testi çift çizgininnyoğun olduğu gün ve ertrsi 2 gün ilişki olacak. Her kadının yumurtmala süresi farklıdır adetten sonra 4. gün yumurtlayan var 20. Gün yumyrtlayan var. Şu günleri deperlendir desek afaki konuşmuş oluruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar