Adetten önce yerleşme kanaması yaşayanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Purelove. tarafından oluşturulan Adetten önce yerleşme kanaması yaşayanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 472 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Adetten önce yerleşme kanaması yaşayanlar
Konbuyu başlatan Purelove.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Adetime 5 gün kala yani dün cok açık pembe bir iki damla leke oluştu gebelik testi yaptım negatif cıktı. İnternetten baktım eğer bu yerleşme kanaması ise 5-6 gün sonra yapılmalı diyorlar . Yerleşme kanaması görüp hamile olmayan yada olan varmı?
Canım hiç bilmiyorum bu durumu yaşayan varsa yardımcı olacaktır

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Adetime 5 gün kala yani dün cok açık pembe bir iki damla leke oluştu gebelik testi yaptım negatif cıktı. İnternetten baktım eğer bu yerleşme kanaması ise 5-6 gün sonra yapılmalı diyorlar . Yerleşme kanaması görüp hamile olmayan yada olan varmı?
Ben adet oldum.sanmistim.benim.3 gün boyunca azar azar geldi nişanmis o meğer bir dahaki ay hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık

Purelove.

Kayıtlı Üye
rank
Ben adet oldum.sanmistim.benim.3 gün boyunca azar azar geldi nişanmis o meğer bir dahaki ay hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık
Allah ım sağlıklı şekilde kucagınıza almayı nasip etsin. Özel olmayacaksa belirtileriniz nelerdi. Ve yerleşme kanamasından ne kadar süre sonra test yaptınız

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması geçirmiştim ama adet olmadim sen adet olmuşsun benim yerleşme kanamam beyaz akıntı ve açık kahve rengi halinde idiydi o senin dedin kan rengi ise canlı aktif kan bide adet olucak oldum günü benim yerleşme kanamam olmuştu adet olmamıştım suphelenip test yapmıştım öyle pozitif çıkmıştı

Purelove.

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması geçirmiştim ama adet olmadim sen adet olmuşsun benim yerleşme kanamam beyaz akıntı ve açık kahve rengi halinde idiydi o senin dedin kan rengi ise canlı aktif kan bide adet olucak oldum günü benim yerleşme kanamam olmuştu adet olmamıştım suphelenip test yapmıştım öyle pozitif çıkmıştı
Bir damla çok açık pembe geldi ve devamı gelmedi takipteyim adet günümde gecikirsem tahlil yaptıracağım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim adet günümde olmuştu aynı anlattığın gibi kanama adet ağrısı falan da vardı stresten olamıyorum sanmıştım ihtimal vermedim hiç hamileliğe.Sonra yüzüstü yatamamaya başladım göğüslerim çok sızlıyordu yatınca bi de yüzüstü yatınca midem çok bulanıyordu adetimden 10 gün sonra kan verdim 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim

Purelove.

Kayıtlı Üye
rank
Benim adet günümde olmuştu aynı anlattığın gibi kanama adet ağrısı falan da vardı stresten olamıyorum sanmıştım ihtimal vermedim hiç hamileliğe.Sonra yüzüstü yatamamaya başladım göğüslerim çok sızlıyordu yatınca bi de yüzüstü yatınca midem çok bulanıyordu adetimden 10 gün sonra kan verdim 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim
Sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin allah🤍 yumurtlama gününden itibaren suana kadar kasıkta batmalar göğüste hafif sızı var benimde daha önce böyle bişey olmadım bende teşekkür ederim cevapladığınız için

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin allah🤍 yumurtlama gününden itibaren suana kadar kasıkta batmalar göğüste hafif sızı var benimde daha önce böyle bişey olmadım bende teşekkür ederim cevapladığınız için
Ahh ben kucağıma alalı 14 ay oldu hem de tam bugün bu saatlerde 01:24de doğum yaptım 🥰 Zaman su gibi akıp geçiyor Rabbim sana da bu mutluluğu yaşamayı nasip etsin hayırlısıyla 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar