Sorum var Ağız tadı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Ağız tadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağız tadı
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benmi 2 hesap kullaniyormuşum Vallahi billahi haberim yok ama hani ben size ultaronda çekdiyim fotonu gostermek istediyimde sizde bana googleden gebelik formu mu nemi diye bir şey soylemiştiniz ben o zaman resimi atmak icin açmıştım siz neden boyle şeyler söylüyorsunuz benim diyer postumdada boyle şeylerden bahs ettiniz nebileyim Vallahi billahi Hayret
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayb olmadim burdayim ama siz ne diye akliniza gelenleri soyluyorsunuz
O zaman diğerini silelim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benmi 2 hesap kullaniyormuşum Vallahi billahi haberim yok ama hani ben size ultaronda çekdiyim fotonu gostermek istediyimde sizde bana googleden gebelik formu mu nemi diye bir şey soylemiştiniz ben o zaman resimi atmak icin açmıştım siz neden boyle şeyler söylüyorsunuz benim diyer postumdada boyle şeylerden bahs ettiniz nebileyim Vallahi billahi Hayret

Kayb olmadim burdayim ama siz ne diye akliniza gelenleri soyluyorsunuz
Olanı diyoruz

Bebeyimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neyse yaa ben ne zaman bir post atsam sen erkekmisin erkekmisin diye gelen sacma sapan sozlerden biktim artik Hayirrrrrr ben erkek falan değilim siz benim postlarimdaki yardim cagirişlarimi gormediniz her halde, istiyorsaniz yemin edeyim BEN ERKEK DEĞILIMMMMMMMMM inanan yazar inanmayan yazmaz bu kadar basit!!!!

Olan ne?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Neyse yaa ben ne zaman bir post atsam sen erkekmisin erkekmisin diye gelen sacma sapan sozlerden biktim artik Hayirrrrrr ben erkek falan değilim siz benim postlarimdaki yardim cagirişlarimi gormediniz her halde, istiyorsaniz yemin edeyim BEN ERKEK DEĞILIMMMMMMMMM inanan yazar inanmayan yazmaz bu kadar basit!!!!
Sana kimse erkek demiyor sakin ol! Sadece neden senin e posta adresne ili hesap kayıtlı onu öğrenmek istedik. Sende açıklamanı yaptın canım bunda bu kadar abartılacak bir şeu upk diğer hesap kapatıldı bunu kullanmaya devam et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Olan ne?
Sana kimse erkek misin demiyor hesabına baktım 3 tane hesap vardı ve sana soruyorum sen de düzgünce cevap verdin konu kapandı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebelikde kayb etdiğim ağız tadım bir daha geri gelmeyecek sanki😷😷😷😷 şimdi gebeyim ve korkuyorum ki ağız tadım bir daha geri gelmeyecek
Doğurduğun an geri gelecek merak etme

Sana kimse erkek demiyor sakin ol! Sadece neden senin e posta adresne ili hesap kayıtlı onu öğrenmek istedik. Sende açıklamanı yaptın canım bunda bu kadar abartılacak bir şeu upk diğer hesap kapatıldı bunu kullanmaya devam et
Yine ne oluyor ya bu uygulama da bir bitmediniz gitti ya güzelim uygulamayı sabote etmekten bıkmadılar😡

Tüm sayfalar yüklendi.