Ağrı kesici serum

• Konbuyu başlatan Lalegül
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lalegül tarafından oluşturulan Ağrı kesici serum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı kesici serum
Konbuyu başlatan Lalegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Salihaa
L

Lalegül

Guest
Merhabaa guzel anneler 13 haftalık hamileyim gecen hafta gece yarısı asırı kanaamaa nedeni ile hastaneye gıttım kendı doktorum yoktu nobetcıı bır doktor vardı muayene ettikten sonra bebegın ıyı oldugunu ve kanamma alaamı gordu bıraz da agrım vardı tabı doktora soyledım agrımın oldugunu banna. Serum verdı serumu ardından bir sise getirdi bunun ne oldugunu sordum agrılaar için agrı kesici yazmıs doktor ben pek guvenemedım taktırmak istemedim hemsıre bunun bır zararı olmayacağını doktorun yazdıgımı soyledı sonra ikna olup taktırdım o gunde somrra kanamam azaldı ama tam kesılmedı 1 haftadır yattığım için doktoruma gidemedim amaa içim içimi yiyor agrı kesici bebegım zarar vermıs midir yanı hiç agrı kesici serum taktı

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabaa guzel anneler 13 haftalık hamileyim gecen hafta gece yarısı asırı kanaamaa nedeni ile hastaneye gıttım kendı doktorum yoktu nobetcıı bır doktor vardı muayene ettikten sonra bebegın ıyı oldugunu ve kanamma alaamı gordu bıraz da agrım vardı tabı doktora soyledım agrımın oldugunu banna. Serum verdı serumu ardından bir sise getirdi bunun ne oldugunu sordum agrılaar için agrı kesici yazmıs doktor ben pek guvenemedım taktırmak istemedim hemsıre bunun bır zararı olmayacağını doktorun yazdıgımı soyledı sonra ikna olup taktırdım o gunde somrra kanamam azaldı ama tam kesılmedı 1 haftadır yattığım için doktoruma gidemedim amaa içim içimi yiyor agrı kesici bebegım zarar vermıs midir yanı hiç agrı kesici serum taktı
Zararlı olsa doktor neden taksın ki , hamileliğinizide belirtmişsiniz kanamanızın oldugunuda .

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimalle parol vermiştir hamilelik şüphen olsa bile hastanede parol serum falan takıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.