Ağrı kesici

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yillariminhasreti tarafından oluşturulan Ağrı kesici başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı kesici
Konbuyu başlatan Yillariminhasreti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bel fitigim var ilac ictim 2 gunde oyle emzirmedim Annem diyoki kizim bizim zamanimizda oyle sey bilmezdik emerdi :)
Benim de bel fıtığım var ağrım çok oluyor ama bebek yağıyla ovduruyorum eşime hafifliyor ilaç içmeye cesaret edemiyorum☺️ eskiden birşey bilinmezmiş ki teknoloji ilerledikçe herşey korkutuyor insanı 🤗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum hamilelik ve emzirme dönemlerinde parol ve minoset veriliyor. Bel fıtığı bendede var ve ılık duş öneririm çok iyi gelecektir. Şimdiden geçmiş olsun

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleykum kizlar hayirli ramazanlar sizlere sorum olcak tatli annişler basim agriyodu elektra fort diye ilac ictim emzirmek icin ne kdr beklemeliyim? Doktora sordum geri donmedi:/
Gebelktede emzrme dönemndede parol içiliyor sdece diye biliyorm her ağrı kesiicinin etken maddesi farklıdır. Ne desek yanlş olur🙄 en iyi doktor bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar