Sorum var Ağrı sızı 😵‍💫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Ağrı sızı 😵‍💫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 367 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı sızı 😵‍💫
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam. Karnımın alt tarafı ağrıyor sabah yoktu öğlen başladı adet sancısı gibi değil değişik tarif bile edemiyorum korkuyorum ne oluyor olabilir yaşayan var mı hastane çok uzak evde yalnızım gidemiyorum yoldayken bir şey olur diye

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ağrıların duzenli devamli suren bir agrimi kuzum
Evet saat akşam 10da eşim geldi acile gittik. Orda doktor sorun yok dedi nst de normalmiş serum taktı bitince eve yolladı. Şu an iyiyim ama sabah yine de hastaneye gidiyorum tekrar o panik hali yaşamak istemiyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

cok kecmis olsun canm
Çok teşekkür ederim 💜

cok kecmis olsun canm
Çok teşekkür ederim 💜
Kuzum düzenli mi oluyor
Evet hafiflemiş gibi oluyordu ama asla kesilmiyordu acile gittik eşim gelince. Gebeliğim riskli kalp ritim bozukluğum var bu yüzden perinatologlar dışındaki diğer doktorlar en ufak bir şey olunca bile pek müdahale edemiyor anca parol, serum falan.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet saat akşam 10da eşim geldi acile gittik. Orda doktor sorun yok dedi nst de normalmiş serum taktı bitince eve yolladı. Şu an iyiyim ama sabah yine de hastaneye gidiyorum tekrar o panik hali yaşamak istemiyorum.

Çok teşekkür ederim 💜

Çok teşekkür ederim 💜

Evet hafiflemiş gibi oluyordu ama asla kesilmiyordu acile gittik eşim gelince. Gebeliğim riskli kalp ritim bozukluğum var bu yüzden perinatologlar dışındaki diğer doktorlar en ufak bir şey olunca bile pek müdahale edemiyor anca parol, serum falan.
Anladım kuzum rabbim yardımcın olsun inşaallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Çok teşekkür ederim 💜

Çok teşekkür ederim 💜

Hakkında hayirlisi olsun kuzum sağ saglim kucağına almayı nasip etsin rabbim camim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar