Agrılarim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Agrılarim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Agrılarim var
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 haftalık hamileyim. Ilk hamileligim karnımın büyüdüğünü ne zaman hissedecegim bir de gece yatarken önerdiğiniz bi yatış pozisyonu varmı ben sağ tarafa yatınca kasıklarımda ağrı oluyor oturduğum yerden birden kalkınca yine agiriyor çok şükür mide bulantim bas dönmesi yok iştahım çok açıldı saat fark etmeksizin hep biseyler yiyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 haftalık hamileyim. Ilk hamileligim karnımın büyüdüğünü ne zaman hissedecegim bir de gece yatarken önerdiğiniz bi yatış pozisyonu varmı ben sağ tarafa yatınca kasıklarımda ağrı oluyor oturduğum yerden birden kalkınca yine agiriyor çok şükür mide bulantim bas dönmesi yok iştahım çok açıldı saat fark etmeksizin hep biseyler yiyorum
Canim daha çok minik karnin birden çıkmayabilir 20.ci haftadan sonra anca çıkar yatis pozisyonuna gelince de karnin buyyene kadar istedigin şekilde nasıl rahat ediyosan o şekilde uyyabilirsin youtube de bir bayan kadın dogumcu vardı adı banu da soyadını unuttum yatis pozisyonları ile alakalı bir video çekmişti ordan da bakabilirsin istersen

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Canim daha çok minik karnin birden çıkmayabilir 20.ci haftadan sonra anca çıkar yatis pozisyonuna gelince de karnin buyyene kadar istedigin şekilde nasıl rahat ediyosan o şekilde uyyabilirsin youtube de bir bayan kadın dogumcu vardı adı banu da soyadını unuttum yatis pozisyonları ile alakalı bir video çekmişti ordan da bakabilirsin istersen
Peki bu adet ağrıları gibi sancılar kramplar ne zaman geçecek evde iş yapıyorum bi ağrı yerimden birden kalkınca bi ağrı özellikle dikkat ediyorum yüz üstü yatmamayaçalışıyorum bebeğe bişey olmasın diye 😂😂 youtube a bakıcam teşekkür ederim.

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
O ağrılar Bi süre sonra geçiyor ben de baya çekmiştim kanama olmadığı sürece sorun yok demişti doktor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Göğüs ağrılari şişkinliği? Duş alırken özellikle aşırı derecede ağrım oluyor sanki ici şimdiden süt dolu gibi sert yani ve 2 ayda bayaa bi büyüme var
Şuan çektiğin sancılar bebek yerleştiği için var rahim ona göre büyüyüp şekilleniyor bı sebeple ağrılar normal yüz üstü 4. Ayına kadar rahatça yatabilirsin şuan mercimek tanesi kadar falan yüz üstü yatarak ona zarar veremezsin göğüslere gelince süt bezlerin büyüyüp görevlerini yerine getimek için hazırlanıyor sıkma uyarma müdahale etme yani

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Şuan çektiğin sancılar bebek yerleştiği için var rahim ona göre büyüyüp şekilleniyor bı sebeple ağrılar normal yüz üstü 4. Ayına kadar rahatça yatabilirsin şuan mercimek tanesi kadar falan yüz üstü yatarak ona zarar veremezsin göğüslere gelince süt bezlerin büyüyüp görevlerini yerine getimek için hazırlanıyor sıkma uyarma müdahale etme yani
Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Peki bu adet ağrıları gibi sancılar kramplar ne zaman geçecek evde iş yapıyorum bi ağrı yerimden birden kalkınca bi ağrı özellikle dikkat ediyorum yüz üstü yatmamayaçalışıyorum bebeğe bişey olmasın diye 😂😂 youtube a bakıcam teşekkür ederim.
Canim ağrılar konusunda bişey diyemem ben 36 haftaligim hala çekiyorum sancılar i bunyeyle alakalı bide benim bu 4 uncu gebeligim kizlarimda sorun yoktu ama oğlanlar beni bitirdi valla son 24 gün kaldı sağlıkla bir dogaydi hayirlisi ile

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun gebeliğin cnm ilk 3 ay her gün hasta olacakmış gibi geçti benim adet olacakmış gibi bulantıların yakında başlar hiç olmayadabilir iştahın hormonlandan kaynaklanıyor uyurken ilk 3 ay pozisyonu dert etme sonrasında hep soluna yatıyon zaten karnında 18-20 hafta arası cıkıyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar