ağzı açılmış mama bozulur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan ağzı açılmış mama bozulur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,357 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ağzı açılmış mama bozulur mu
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mama bozulur mu oğlum kuvezde iken almıştık 1 ay oldu ağzı açılmış ama
Bence kavanoza koysan cam belki bozulmaz canım ama senin için bakicam
Her defasında, paketin içerisinden mamayı aldıktan sonra, paketin içerisindeki havayı çıkartarak fermuarı kapamanız, mamanın tazeliğini daha uzun süre korumanızı sağlayacaktır. Paketin ağzını açtıktan sonra, bir ay içerisinde mamanın tüketilmesini öneririz.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Her marka mamanin farklı saklama koşulu ve tüketim sureleri var canim kimi iki hafta kimi uc hafta kimi 4 hafta icinde tüketilmesi gerekiyor paketin uzerindeki yazilari oku uzerinde mutlaka yaziyordur hangi mama kuklaniyosan Google'dan da bakabilirsin

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm açılmış mama bozulur verme sakın 1 ay olmuşsa
Evet açılmış cabim Anne sütü alıyor zaten canım geceleri vermeyi düşünüyordum bir defa fln
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her marka mamanin farklı saklama koşulu ve tüketim sureleri var canim kimi iki hafta kimi uc hafta kimi 4 hafta icinde tüketilmesi gerekiyor paketin uzerindeki yazilari oku uzerinde mutlaka yaziyordur hangi mama kuklaniyosan Google'dan da bakabilirsin
Baktım canım 4 hafta içinde tüketin diyor

Her defasında, paketin içerisinden mamayı aldıktan sonra, paketin içerisindeki havayı çıkartarak fermuarı kapamanız, mamanın tazeliğini daha uzun süre korumanızı sağlayacaktır. Paketin ağzını açtıktan sonra, bir ay içerisinde mamanın tüketilmesini öneririz.
Bende baktım canım Internette herşeye inanmıyorum ☺️☺️☺️

Bende baktım canım Internette herşeye inanmıyorum ☺️☺️☺️

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar